רוצים להציל עסק ואולי לזכות בדירת החלומות בירושלים?

תוכלו לזכות בדירה ירושלמית ששוויה מיליון דולר וגם לשמור על העסקים הקטנים של ישראל פתוחים. הצטרפו להגרלה עכשיו

בשיתוף קרן עם ישראל חי , ג' בחשון תשפ"א | עודכן: 10:37

רוצים להציל עסק ואולי לזכות בדירת החלומות בירושלים?-ערוץ 7
הדירה שתוגרל בין משתתפי מבצע ההתרמה
צילום: באדיבות "קרן עם ישראל חי"

הקורונה הנחיתה על כולנו מכה קשה: מבחינה רפואית, רגשית וכמובן כלכלית. עסק שנאלץ להיסגר גורם לכך שרבים יאבדו את מקור הכנסתם.

שמואל סקט, מייסד קרן ''עם ישראל חי'' והגרלת החלומות, לא הצליח לעמוד מנגד. יחד עם בנו גבי, הם החלו לחפש עסקים קטנים שנפגע מהקורונה ונמצאים בסכנת סגירה ומיהרו לעזור להם.

"איי די איי פתרונות פרסום" היא חברה המונה קרוב ל-20 עובדים בירושלים. הם מטפלים בקידום ופרסום לתעשיית התרבות בישראל; קונצרטים, תרבות ואירועים מרכזיים. מאז פרוץ הקורונה אירועים אלה בוטלו ו-IDI החלה לחוות ירידה רצינית בעסקים. בזכות הגרלת החלומות, ניתנה צ'ק מכובד ל-IDI ודלתותיהם נותרו פתוחות.

איתמר הוא בעל עסק קטן בפדואל המספק מכירות ושירותי מחשבים. אמנם נכון שאנשים החלו לקנות מחשבים נוספים במהלך הקורונה, אך העסקים הקטנים נתקלו במחסור אספקה של מכשירים חדשים.

כאשר ביצעו הזמנות אצל היבואנים, נאמר להם שכל המחשבים החדשים הולכים רק לחנויות הרשת הגדולות. לאיתמר לא היה מלאי זמין והייתה בסכנת סגירת עסקיו. שוב, הגרלת החלומות עזרה במענק נדיב מאוד כדי שיוכל להמשיך בעסקיו.

אלו רק שתי דוגמאות קטנות לאופן שבו הגרלת החלומות מסייעת בפתיחת עסקים קטנים. זה באמת מדהים, אדם קונה כרטיס בהגרלה - ויכול לזכות בדירה ששווה $1,000,000 בירושלים - והכסף הזה עוזר לעסקים קטנים שנפגעו קשה כתוצאה מנגיף הקורונה.

זו הגרלה שלא תוכלו להפסיד ממנה.

עכשיו במיוחד לקוראי ערוץ 7 - לזמן מוגבל - קנו כרטיס אחד וקבלו כרטיס נוסף בחינם. כל ההזמנה שלכם תוכפל בחינם. זכו בדירה ששווה $1,000,000 ועזרו לשמור על העסקים הקטנים של ישראל פתוחים... לחצו כאן עכשיו!