רוני גמזו במוקד מד"א
רוני גמזו במוקד מד"א צילום: דוברות מד''א

פרויקטור הקורונה, פרופ' רוני גמזו, ביקר היום (ד') במוקד הלאומי של מד"א בקרית אונו ולווה ע"י מנכ"ל מד"א, אלי בין ובכירי הארגון.

פרופ' גמזו קיבל סקירה מקיפה אודות הפעילות שמוביל מד"א כארגון ההצלה הלאומי וכעומד בחזית המאבק בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל.

במהלך הביקור שמע פרופ' גמזו על פעילות מד"א בשגרה ובחירום וקיבל סקירה על התמודדות הארגון מול משבר הקורונה ומערך הבדיקות והדגימות. לפרופ' גמזו הוצג מערך הבדיקות המקצועי, המהיר והיעיל אותו מפעיל מד"א מפרוץ משבר הקורונה ברחבי הארץ.

בנוסף, שמע פרויקטור הקורונה אודות מערך תרומות הפלסמה מחולי קורונה שהחלימו. פרופ' גמזו סייר במוקד הלאומי ובמתחם המוקדים שאחראים על הקורונה ופגש את עובדיו ומתנדביו.

כמו כן, אנשי מד"א ערכו סקירה לפרופ' גמזו אודות פעילות הארגון והציגו בפניו את פרויקט מד"א בקהילה, את הטכנולוגיה הייחודית שפותחה עבורו בארגון ואת הציוד הרפואי שאיתו יפעלו הפראמדיקים בביתם של המטופלים. עוד ראה פרופ' גמזו את האוטובוס לטיפול נמרץ הייחודי של הארגון ואת הציוד הרפואי וטכנולוגי המיוחד אותו מפעיל מד"א בימי קורונה.

פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו: "בלי מגן דוד אדום לא היינו מקבלים את הביטחון כמערכת בריאות וכאזרחים. יכולת התגובה של מד"א בשעת חירום הנה תמיד המהירה והמקצועית ביותר - היכולת לנוע מפקודה לביצוע בעת משבר, הן מבחינה אופרטיבית והן מבחינה טכנולוגית הינה מהירה באופן חסר תקדים.

''הודות לפעילות מד"א באמצעות 'מגן אבות' - הצלחנו להציל קשישים רבים ולהגן על הגיל השלישי. החיבור של מד"א עם פיקוד העורף, משרד הבריאות והגופים השונים גם בגל הראשון וגם כעת - יצרו תזמורת שמנגנת היטב ופועלת מצוין. האתגר כרגע הוא הרחבת מערך הבדיקות בישראל באופן מיידי. באמצעות מערך הדגימות של מד"א, נוכל לפתוח צוהר לכלל אזרחי ישראל", הוסיף גמזו.

מנכ"ל מד"א אלי בין: "אני מודה לפרויקטור הקורונה, הפרופסור גמזו על עשייתו ותרומתו הגדולה לאתגר הענק והמורכב ששמו נגיף הקורונה. בזכות עשייתו, בעבר ובהווה - אנו במד"א מצליחים לעמוד במשימה שהוטלה עלינו ולהעניק לאזרחי המדינה שירות מקצועי, מהיר, יעיל ואיכותי. אנו מודים לפרופסור גמזו על עשייתו הציבורית רבת השנים ועל היותו שותף של מד"א - בשגרה ובחירום".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו