הפועל חולון בדרך למפעל אירופי נוסף?

עם ניצחון שני ברציפות בשלב הבתים של מוקדמות הליגה הבלקנית, הפעם עם 94:76 על הפועל אילת, הפועל חולון בדרך לשלב הבא של המפעל הקטן

נרי וייס - ערוץ 7 , ג' בחשון תשפ"א

הכוכב הבא של חולון? מיילס הערב
הכוכב הבא של חולון? מיילס הערב
צילום: רז גליל, מנהלת הליגה

אירופה קוראת לה. הפועל חולון עשתה הערב (רביעי) צעד גדול בדרך לשלב הבא במוקדמות הליגה הבלקנית, מפעל הכדורסל האירופי הקטן אליו נרשמו לפני כחודש 12 מתוך 13 קבוצות ליגת העל בכדורסל בכדי לעקוף את הגבלות חברי קבינט הקורונה ו-ועדת חוקה בזמן הסגר השני שחל במדינה.

אחרי שמשחקה מול שולה הצרפתית שהיה אמור להתקיים הערב במסגרת המחזור הראשון של ליגת האלופות של פיב"א, מפעל הכדורסל השני בחשיבותו באירופה, נדחה בשל התפרצות הנגיף בקבוצה הצרפתית, טסה חולון אל אילת שם קיימה את המשחק שסגר את הסיבוב הראשון בבית ג' של מוקדמות הליגה הבלקנית.

אחרי שהביסו את עירוני נס ציונה בביתה במחזור הראשון, הפעם הסגולים מחולון עשו זאת גם בעיר הדרומית ביותר בארץ, כשהביסו את הפועל אילת בתוצאה 94:76.

חולון שבשנים האחרונות הצליחה בכל עונה להבליט מספר שחקנים זרים, הציגה לראווה הערב את אייזיה מיילס שמועמד להיות הכוכב הבא העולה של חולון. שבע שלשות, שתיים מהן כולל עבירה, של מיילס, גרמו למשחק להיות קליל במיוחד עבור חולון גם כשזו עלתה לשחק ללא יוגב אוחיון שנפצע בקרסולו. לאילת לא היה שום סיכוי מלכתחילה.

בסיום, 94:76 לחולון שעולה לראשות בית ג' עם מאזן מושלם של 2 ניצחונות ו-0 הפסדים.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il