ח"כ ניר ברקת מציע: תיירות תנכ"ית

"הייתי רוצה לראות את הממשלה נותנת מענים יותר עמוקים להתמודדות עם הקורונה, לצערי הרב אני רואה שזה לא עובד", אמר ברקת.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ד' בחשון תשפ"א

ח"כ ניר ברקת שסייר היום (חמישי) יחד עם שדולת ארץ ישראל בהתיישבות הצעירה שוחח עם ערוץ 7 וסיפר על התוכנית שלו לפיתוח יהודה ושומרון.

"אנחנו רואים פה מנהיגות חזקה ובאנו לחזק אותה אני בשנה האחרונה בניתי תוכנית איך מחזקים את ההתיישבות ביהודה ושומרון, איך מגיעים לשני מיליון נפש, איך מאתרים קרקעות מדינה ובונים ומפתחים את האזורים לסדר גודל של שני מיליון יהודים".

ברקת סיפר כי כחלק מהתכנית נבנתה גם "תוכנית פיתוח מאוד אגרסיבית לפיתוח כלכלי בעיקר אזורי תעסוקה בקו התפר ובאזורים צמודים גדר כדי להכיל קיבולת הרבה יותר גדולות של עובדים. לצד זאת פיתוח תיירות תנכ"ית שתראה להעולם למי באמת שייכת ארץ ישראל, להראות לכולם שבכל רחבי יהודה ושומרון יש היסטוריה תנ"כית, שהעולם יתחבר לכך".

ברקת נשאל האם במצב הנוכחי של הסכסוך בין כחול לבן לליכוד עדיפות בחירות והשיב, "הייתי רוצה לראות את הממשלה נותנת מענים יותר עמוקים להתמודדות עם הקורונה, לצערי הרב אני רואה שזה לא עובד, לא לממשלה כזאת התפללנו, הרבה דברים תקועים לנו ואנחנו לא עושים, לכאורה כדי לטפל בקורונה, אבל גם זה אפשר להגיד, עם יד על הלב, שאנחנו לא במקום שאנחנו צריכים להיות. לכן אני אומר שאם המריבות באלה ימשיכו, עדיף ללכת לבחירות, בחירות שתהיה בהן הכרעה".