כנס "ממשבר לצמיחה":
איילת שקד: כך תתמודדו עם משברים

כנס דיגיטלי מרתק ובו אנשים מצליחים מתחומים שונים ישתפו בכלים, ידע וסיפורי חיים על הדרך שהם עברו.

תגיות: איילת שקד
תוכן שיווקי , ה' בחשון תשפ"א

איילת שקד
איילת שקד
צילום: ערוץ 7

היום (שישי) מתקיים כנס דיגיטלי מרתק ובו אנשים מצליחים מתחומים שונים ישתפו בכלים, ידע וסיפורי חיים על הדרך שהם עברו.

תפסנו לשיחה קצרה את איריס אבידן, מצוות ההפקה של הכנס.

על איזה כנס מדובר בעצם?

רבים מאיתנו חווים בתקופה הנוכחית משבר, ולמעשה אין אדם שלא חווה משבר משמעותי זה או אחר במהלך חייו. בכנס ישתתפו אנשים שבנו את עצמם בעשר אצבעות, אנשים עם תושיה שאיפשרה להם להתמודד עם משברים ענקיים בחיים, ובכך להפוך לאנשים שמשפיעים על כולנו.

האנשים הללו ישתפו אותנו בסיפורי חיים, בידע רב ובכלים מעשיים שיאפשרו לכל אדם להתמודד עם משברים בכלל ומשבר כלכלי בפרט, ולקבל תקווה, השראה ואנרגיות מחודשות להתמודדות בתקופה אותה כולנו חווים.

מי האנשים שישתתפו בכנס?

בכנס משתתפים חברת הכנסת איילת שקד, אשה שהגיעה להישגים מדהימים תוך כדי אתגרים מורכבים, והתמודדות עם קשיים וביקורות. ישתתפו בו גם אלי אלעזרא, שגדל בשכונת עוני והיום הוא אחד האנשים העשירים בישראל, אבנר סטפק – בעלים של חברת ההשקעות השניה בגודלה בישראל, אדם שמבין את המשבר הנוכחי ברמה גבוהה ביותר.

הוא ישתף אותנו בתובנות רבות על הדרך בה נכון לשמור את הנכסים ואת הכסף. בנוסף להם, גם גיל אורלי – מארגן הכנס ויועץ כלכלי מהמובילים בישראל, ישתף בסיפורו האישי ממשבר לצמיחה. אגב, גיל אורלי הוא אדם מאמין, שעשה דברים מדהימים בחייו, ובין היתר גם מסע התקרבות משמעותי לדת.

מנקודת המבט של מי שמשתתף בכנס, מה הוא בעצם מקבל?

אני מאמינה שהאנרגיות של הכנס צפויות ללוות את המשתתפים בו זמן רב ולאפשר להם להתמודד בהצלחה גדולה יותר עם אתגרים, עם יותר מוטיבציה ויותר ידע. הכנס יתן לכל מי שמשתתף בו כלים, תקווה, אנרגיה שיאפשרו להתמודד בהצלחה גדולה יותר עם קשיים. הכלים יאפשרו בין השאר ליצור ביטחון כלכלי בעזרת מספר עקרונות פשוטים שניתנים ליישום על ידי כל אחד, לתכנן כיצד להגיע לחופש כלכלי באמצעות שיטות פשוטות.

משהו לסיום?

בהחלט! החלטנו להעניק פרס למשתתפי הכנס - תכנית אימון כלכלי מיוחד להתמודדות עם משברים, שהכין גיל אורלי – מנחה הכנס – מתנה בשווי 2,000 ₪.

אז שיהיה ממש בהצלחה!

תודה לכם, ומוזמנים בשמחה! לחצו כאן להרשמה