המחאה בירושלים בן כהן

אלפי מפגינים הגיעו הערב (מוצאי שבת) לרחוב בלפור בירושלים סמוך למעונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ולכיכר רבין בתל אביב.

שוטרי מחוז ירושלים נפרסו באזור כיכר פריז, רחוב עזה, בן מימון והרחובות הסמוכים. בעקבות כך, נחסמו לתנועה הרחובות בן מימון, עזה, כיכר פריז, אגרון, קינג ג'ורג' וקרן היסוד.

המשטרה הודיעה שעצרה 4 מפגינים בחשד שהפעילו אלימות כלפי מפגינים. במחאה שמתקיימת ברחבת המדיאטק בחולון, שוטרים עיכבו בן 17 בחשד להשלכת ביצה לעבר מפגינים.

בכיכר רבין בת"א, 3 צעירים בני 26 נעצרו בחשד שאיימו על מפגינים באמצעות שוקר ונמלטו. תקרית חריגה נרשמה גם בחיפה, שם גבר שהגיע למקום שלף מקל מרכבו והכה את אחת המפגינות.

מתנועת הדגלים השחורים נמסר: "השבוע, במקום להתעסק בלמעלה ממיליון מובטלים, בכלכלה הקורסת ובמניעת הסגר השלישי, ראש משפחת הפשע נתניהו היה עסוק במניעת וועדת חקירה בנוגע לפגיעה בקודש הקודשים של מדינת ישראל על ידי ביטולה של הכנסת. מדינת ישראל נמצאת במאבק קיומי על היותה דמוקרטיה. מאות האלפים שיוצאים היום מהבתים לא ייתנו לישראל ליפול למקומות שנתניהו רוצה לקחת אותנו אליהם. מדינת ישראל חשובה מביבי, אזרחי ואזרחיות המדינה חשובים מביבי".

מתנועת 'קריים מיניסטר' נמסר לקראת ההפגנה: "קבירת פרשת הצוללות ושקריו על מכירת המטוסים לא מותירים מקום לספק - את המדינה מנהל ראש ארגון פשע שטובתו וצרכיו האישיים קודמים לטובת המדינה. חייבים לעצור את הטירוף. נהיה כל מוצש בבלפור עד שתלך!"‎.