הצלחה מטאורית ליוזמת 'בשעה טובה'

אלפי הצעות שידוכים התפרסמו במהלך מוצ"ש בעקבות יוזמת 'בשעה טובה'. היוזם, הרב יוני לביא: "קשה למדוד את התוצאות של אירוע כזה"

מערכת 252 , ז' בחשון תשפ"א

הצלחה מטאורית ליוזמת 'בשעה טובה'-ערוץ 7
בשעה טובה
יח"צ

אתמול נערך מיזם 'בשעה טובה', שביקש לנצל את השעה הנוספת שהביא איתו שעון החורף, ולסייע למבקשי זוגיות למצוא בן\בת זוג.

"האמת שלא ציפינו לתהודה כזאת. חשבנו שרק משתתפי פרויקט 252 ייקחו בזה חלק, אבל הופתענו מההדף שהיוזמה הזאת יצרה", מספר צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252. "אנשים מכל הארץ ישבו במוצ"ש על רשימת אנשי הקשר שלהם, העלו סטטוסים בוואצפ, הצטרפו לקבוצות ייעודיות שנוצרו כדי לשדך, ועשו הכל כדי לגרום לפחות לזוג אחד נוסף להתחיל להיפגש. זה מדהים".

היוזמה, פרי מחשבתו של הרב יוני לביא, קיבלה במה גם בתוכניתם הפופולרית של ידידיה וסיון רהב מאיר בגלי צה"ל, בתוכנית קבלת שבת ברשת מורשת, בעלון 'עולם קטן' ועוד. "כל מי ששמע על הרעיון - נרתם למשימה. אנשים הבינו שיש כאן מצוקה אמיתית והחליטו להתגייס ולעזור".

במשך שעה שלמה (ובמקומות רבים גלש לשעתיים ויותר), הוצפו הסטטוסים בווצאפ בשמות ופרטים של מכרים וחברים שמחפשים זוגיות. שידוכים החלו להתרקם, ולא מעט הצעות גם עברו לפסים מעשיים. "כיף לדעת שיש לכולנו יש את היכולת להכיר בין אנשים, רק צריך להקדיש לזה מעט זמן ורצון. זה הכל".

את המיזם דחף פרויקט 252 ,שהוקם לפני שלושה חודשים על מנת לתת כלים פרקטיים כיצד ניתן להגיע לחופה בקלות ובמהירות. הפרויקט מונה למעלה מ-1,000 רווקים ורווקות, ויצא בימים אלו בתוכנית חורף מושקעת. להצטרפות לפרויקט לחצו כאן.