בשורה לחברי מועדון "הנוסע המתמיד" של אל על

מועדון הנוסע המתמיד של אל על מאריך בשנה נוספת את מעמד לקוחות היוקרה ואת תוקף הנקודות של חברי המועדון מתחילת משבר הקורונה

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ז' בחשון תשפ"א

ליאור טנר
ליאור טנר
צילום: יונתן בלום

מועדון הנוסע המתמיד של אל על יאריך באופן אוטומטי את מעמד לקוחות היוקרה ואת תוקף הנקודות של כלל חברי המועדון. מספר חברי המועדון עומד כיום על 2.36 מיליון.

הטבת הארכת הנקודות תחול גם באופן רטרואקטיבי: נקודות שפגו או יפוגו החל מאפריל 2020 ועד דצמבר 2021 יוארכו במועד הפקיעה לשנה נוספת.

עם פרוץ משבר הקורונה הרחיב המועדון את מגוון ההטבות ואפשרויות המימוש של הנקודות בעולמות תוכן נוספים, לרבות נופש בישראל, שופינג, מסעדות, המרת נקודות לגיפט קארד, דלק ועוד.

ליאור טנר, מנכ"ל מועדון הנוסע המתמיד ופליי קארד: "לאורך כל תקופת המגיפה עשינו מאמץ כדי לאפשר ללקוחות לממש את הנקודות שצברו באמצעות הטבות בעלות ערך מוסף. הארכת תוקף הנקודות לכלל חברי המועדון, היא צעד נוסף המשקף את הערכתנו העמוקה ללקוחות המתמידים שלנו, ויאפשר להם לממש את הנקודות בעולמות הטיסה גם בטווח הארוך".

הארכת מעמד

מעמדם של חברים במעמד כסף ומעלה יוארך באופן מיוחד לשנה נוספת החל מסיום תוקף המעמד המקורי. מנגנון הארכת המעמד יחול עד סוף שנת 2022. כך למשל, חברים שמעמדם בתוקף עד ינואר 2021, יקבלו הארכה עד סוף ינואר 2022. חברים שמעמדם בתוקף עד דצמבר 2021, יקבלו הארכה עד דצמבר 2022.

הארכת תוקף נקודות

כלל חברי מועדון הנוסע המתמיד, בכל המעמדות, שעתידות לפוג להם נקודות עד 31.12.2021 יזכו באופן ייחודי להארכת תוקף של שנה נוספת החל ממועד הפקיעה המקורי. כל הנקודות שפגו מחודש אפריל ועד ספטמבר יוחזרו ללקוחות ויוארכו אוטומטית בשנה נוספת החל מהיום 21.10.20.

כך למשל, נקודות שתוקפן עומד לפוג בנובמבר 2020 יוארכו במועד הפקיעה לשנה עד נובמבר 2021. נקודות שצפויות להימחק בדצמבר 2021 ועוד לא מומשו יוארכו במועד הפקיעה לשנה נוספת עד דצמבר 2022.