רכב יוקרה
רכב יוקרהצילום: סהר לימוזין

קניית רכבי יוקרה מאוד יקרים, במיוחד אם מדובר ברכבי ב.מ.וו לעומת קנייתם היקרה, השכרתם זולה ועדיפה בהרבה יותר. לנסוע או לנהוג על רכב יוקרה הוא פשוט חלום, במיוחד באירוע מיוחד וחגיגי.

איזה סוגי רכבים יש לנו

ישנם הרבה רכבים שנחשבים כיוקרתיים ומושלמים לשלל אירועים. בסהר לימוזין תקבלו את אפשרות להשכרה של שלל רכבי יוקרה. לרוב, המותגים שנחשבים כרכבי יוקרה הם: אאודי, מרצדס, ורכבי היוקרה של מזארטי. חברת סהר לימוזין מספקת מגוון סוגי רכבי יוקרה כמו: ג'יפ מזראטי, ג'יפ אאודי, ב.מ.וו קבריולט, אס 500, ב.מ.וו סדרה 5, מרצדס ג'יפ, וגם סקודה סופרב.

האם גם צעירים יכולים להשכיר רכב יוקרה עם נהג צמוד

רכבי היוקרה הם רכבי החלומות אשר מוצגות בסרטים גדולים ובסרטי הוליווד ענקיים. רכבי היוקרה מהממים, מתאימים לכל סוג של אירוע, לנסיעות קצרות וארוכות, והם תמיד משפיעות על הצד השני בצורה חיובית. אז האם גם צעירים יכולים להשכיר רכב יוקרה עם נהג צמוד? התשובה היא ללא ספק – כן. צעירים, ככל שיהיו, יכולים להשכיר רכב יוקרה באישור מההורים, או באישורו של מבוגר. רכבים היוקרה מתאימים לשל מטרות: מסיבות ימי הולדת, חתונות מרהיבות, חפלות וקריוקי, ברים ומועדונים, ולכמעט כל סוג של אירוע מבוקש.

כמה עולה השכרת רכבי יוקרה בארץ

השכרת רכבי יוקרה בישראל מתומחרים לפי שני פרמטרים: סוג הרכב המועדף, ושעות הנסיעה. לרוב, המחירים מתחילים ב- 2,000 ₪ ומסתיימים ב- 4,000 ₪ עד 8 שעות נסיעה. באופן הגיוני, על כל שעה נוספת שתצטרכו תשלמו עוד 200-600 ₪ בהערכה גסה. וכעת, לאחר ההערכות, בוא ניכנס למתכון המלא יותר.

  • לימוזינה ארוכה לחתונה – המחירים עבור לימוזינה שחורה וארוכה מתחילים ב- 1,500 ₪
  • לימוזינה \ רכב יוקרה לאירועים – לימוזינה או רכב יוקרה לאירועים מתחיל ב- 1,300 ₪ וצפונה.
  • לימוזינה לנשף – רכבי היוקרה והלימוזינות עבור איסוף והגעה לנשף החל מ- 1,200 ₪

ומכאן, ישנם עלויות צדדיות ונוספות לאירועים כמו חתונה. לדוגמא: אם תרצו לימוזינה או רכב יוקרה לחתונה, הכוללים קישוטים והתאמות מיוחדות, תצטרכו להוסיף עוד 200 ₪. בשביל לקבל מחירים מדויקים יותר, תצטרכו לעשות השוואת מחירים ולהתייעץ עם סוכני המכירות השונים.

לסיכום

מקווים שהצלחנו לעזור לכם בשאלות הנפוצות. מעוניינים בהשכרת רכבי יוקרה? הכירו את סהר לימוזין. חברתינו עוסקת בהקצאת רכבי יוקרה, רכבי לימוזינה, וסוגי רכבים נוספים לשלל אירועים במרכז הארץ. מעוניינים בהצעת מחיר אטרקטיבית? היכנסו לאתר החברה https://slimo.co.il/