בזק קיבלה רישיון הפעלה ביו"ש
יועז הנדל: אחרי כל כך הרבה ‘ממשלות ימין׳ הגיע הזמן לריבונות אמיתית

במעמד שר התקשורת: ראש המנהל האזרחי חתם על רישיון הפעלה של חברת בזק ביהודה ושומרון. "כולם זכאים לתשתית מתקדמת".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ח' בחשון תשפ"א

בזק מחוייבת לעמוד בתנאי שירות ופיתוח
בזק מחוייבת לעמוד בתנאי שירות ופיתוח
צילום: דוברות מתפ״ש ומשרד התקשורת

ראש המנהל האזרחי תת אלוף רסאן עליאן ושר התקשורת יועז הנדל חתמו על רישיון ההפעלה לחברת ״בזק״ ביהודה ושומרון - לטובת שיפור השירות הניתן לתושבים באזור.

רישיון ההפעלה מסדיר את הפעילות של חברת ״בזק״ ביהודה ושומרון, לרבות קביעת התנאים והחובות אליהם כפופה מעתה החברה בעת פעילותה באזור, כמו גם מתן סמכויות פיקוח ואכיפה, ואישור רשמי לפריסת תשתיות במרחב. מדובר בצעד משמעותי שנועד לשפר את פיתוח תשתיות התקשורת בהתיישבות הישראלית באיו״ש, לרווחת התושבים.

ראש המנהל האזרחי עליאן: ״זהו יום משמעותי עבור תושבי יהודה ושומרון, אשר יביא לשיפור באיכות השירות הניתן בתחום התקשורת באזור. חברת 'בזק' פעלה במשך עשרות שנים ללא רישיון רשמי, ומהיום החברה מחויבת לעמוד בתנאי שירות ופיתוח המיטבים עם התושב - ואני מברך על כך. ברצוני להודות במעמד זה לכל העוסקים במלאכה, וכולי תקווה כי בהמשך נוכל לבחון הקלות נוספות אשר יביאו להמשך מגמת השיפור בתשתיות התקשורת במרחב כולו״.

שר התקשורת יועז הנדל: ״יחד עם המנהל האזרחי, הבאנו היום להסדרת פעולות בזק עבור תושבי יהודה ושומרון. במסגרת ההליך המזורז של צמצום פערים אדירים במדינת ישראל בכל הקשור לתשתיות מתקדמות, תושבי יהודה ושומרון ייהנו גם הם מפירות ההליך הזה. כולם זכאים לתשתית מתקדמת שתאפשר עבודה מרחוק, לימודים מרחוק ורפואה מרחוק״.