המנקה שניצחה בטעות בבחירות

ראש העיר ביקש מהמנקה להשתתף בבחירות נגדו, אבל אז ציפתה לו הפתעה

מתנאל ראט , ט' בחשון תשפ"א

המנקה שניצחה בטעות בבחירות-ערוץ 7
יכולה גם לנצח בבחירות?
צילום: iStock

רק לפני מספר ימים מארינה אודגודסקיה ניקתה את משרדי העיירה, אך בקרוב היא עתידה להיכנס לשם בתור ראש העיירה החדשה.

הניצחון של מארינה בבחירות לעיירה הקטנה פובליקניו שברוסיה הפתיעה רבים, אך היא הכתה בתדהמה בעיקר את מארינה עצמה. הכל התחיל כאשר ראש העיירה המכהן ניקולאי לוקטב ראה שהוא המועמד היחיד לראשות העיירה בבחירות הקרובות, ורצה להעמיד מולו מתמודד על מנת שיהיו לפחות שני מועמדים לקיום הבחירות.

לוקטב הצליח לשכנע את מארינה "להתמודד" מולו כאשר הוא הבטיח לה שמדובר במועמדות פיקטיבית בלבד וכי אין סיכוי שהיא בסוף תבחר. מארינה כמובן לא פרסמה כרזות או מודעות וכמעט שכחה מהעניין, אבל תושבי העיירה חשבו אחרת.

לחלק גדול מהתושבים נמאס מראש העיר הנוכחי והם העדיפו דווקא את מארינה אותה הם הכירו כאישה הגונה וישרה והעניקו לה 62 אחוז מהקולות. רגע לאחר הזכייה, מארינה הנדהמת אמרה שהיא לא בטוחה שהיא מסוגלת להתמודד עם קידום כל כך מהיר ושהיא בכלל לא התכוונה להתמודד לראשות העיר.

אמנם, לאחר שאמרה כי היא שוקלת לסרב לקבל את התפקיד החדש, הובהר לה כי הפרישה תחייב אותה בעלויות כבדות הקשורות לבחירות החדשות, והיא נאלצה לקבל את התפקיד. מארינה הכריזה בנאום הראשון שלה כי היא "מכבדת מאוד" את ניקולאי לוקטב וכי היא מקווה להמשיך לפעול למען העיירה.

לוקטב מצידו לא התרשם מהיכולות של מארינה וטען להגנתו בתקשורת כי העיירה מתפקדת בצורה מושלמת וכי ככל הנראה האזרחים פשוט חיפשו קצת גיוון בראשות העיירה. תושבי העיירה אומרים שכנראה מארינה תצטרך ללמוד להתרגל לתפקיד החדש, אבל הם בטוחים שהיא תסתדר עם הזמן.

מסתבר שלפעמים בשביל לנצח בבחירות לא צריך להיות בעל אג'נדה ברורה או מסע בחירות מוצלח, כל מה שצריך זה להיות במקום הנכון ובזמן הנכון.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!