מה שחשוב לדעת על לימודי מנהל עסקים

תקופת הקורונה משפיעה עלינו בדרכים רבות ומגוונות, וגם הסטודנטים נאלצים להתרגל ללמידה מרחוק.

תוכן שיווקי , ט' בחשון תשפ"א

סטודנט
סטודנט
צילום: שאטרסטוק

בצל משבר הקורונה והנחיות משרד הבריאות מוסדות האקדמיה חישבו מסלול מחדש וכיום ניתן ללמוד תואר ראשון או שני באמצעות לימודים אונליין. אחד ממסלולי הלימוד היוקרתיים והמבוקשים ביותר הוא תואר ראשון במנהל עסקים.

לימודי מנהל עסקים מתאימים בעיקר לאנשים בעלי יכולת ריאלית ולוגית המעוניינים לעבוד בתפקידי ניהול שונים או לעסוק ביזמות ובעולמות הפיננסים, השיווק והמכירות. כאמור, בתקופת הקורונה הלימודים אינם מתקיימים במוסדות להשכלה גבוהה עד לשינוי ההנחיות.

לומדים מהבית ורוכשים תואר ראשון יוקרתי במנהל עסקים

אין טעם לדחות את הלימודים בגלל משבר הקורונה, חשוב לזכור כי תקופה זו הינה זמנית ובהמשך החיים יחזרו לשגרה כמעט מלאה, וכנראה נצטרך להסתגל לחיים בצל הנגיף האלים עד להמצאת חיסון. החיים ממשיכים גם בתקופת הקורונה, עלינו ללמוד ולרכוש מקצוע לחיים כדי לפתח קריירה טובה ומעניינת, וכדי להתפרנס בכבוד.

לימודי מנהל עסקים אונליין מאפשרים לכם לרכוש מקצוע מרתק ומאתגר בתחומי הניהול והיזמות. אמנם לא משתתפים בהרצאות ובתרגילים בכיתות הלימוד במכללה אך תוכנית הלימודים הותאמה לחוויית הלמידה החדשנית מרחוק, וכל הסטודנטים זוכים לחוויית למידה מעשירה וייחודית, ובסיום הלימודים הם יוצאים עם תואר יוקרתי במנהל עסקים.

בתקופת הקורונה מסלול הלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים כולל קורסי חובה ובחירה, ויש לבחור התמחות ייחודית. תוכנית הלימודים עדכנית ומותאמת לדרישות השוק, והסטודנטים משתתפים בהרצאות באמצעות טכנולוגיות למידה מתקדמות כמו זום בשילוב אמצעים חדשניים נוספים.

לימודים אונליין בצל התפשטות נגיף הקורונה

לפני שאתם נרשמים למכללה או לאוניברסיטה עליכם לבדוק האם המוסד האקדמי נערך ללימודים אונליין ומה כוללת תוכנית הלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים. למכללה המובילות יש כיום פתרונות טכנולוגיים חדשניים המתאימים לכל תרחיש אפשרי, כולל למידה מרחוק אם יש סגר. מערכת הלמידה הותאמה לרוח התקופה והמגבלות המשתנות של משרד הבריאות, וניתן לצפות בשיעורים מקוונים, לבחור קורסים המותאמים ללמידה מרחוק, לצפות בשיעורים חוזרים המוקלטים, לקבל סיכומי שיעור וליצור קשר ישיר עם המרצים והמתרגלים.

במסגרת הלימודים לתואר במנהל עסקים הסטודנט חייב לבחור תחום התמחות, וכיום יש מגוון מסלולי התמחות חדשים ומקוריים כגון: התמחות בחשבונאות, התמחות ביזמות וחדשנות טכנולוגית, התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל, התמחות במימון ושוק ההון ועוד. את ההתמחות בוחרים כבר בשנת הלימודים הראשונה, ובהתאם למסלול ההתמחות ישנם קורסי חובה ובחירה בהם יש להשתתף כדי לצבור נקודות זכות להשלמת התואר.

לימודי מנהל עסקים בתקופת הקורונה מקנים את כל הידע והכלים הנדרשים לעבוד בתחומים שונים, למשל מנהל שיווק, מנהל מכירות, מנהל פרסום, תפקידי ניהול במערכת הבנקאות, מגוון תפקידים בבתי השקעות כמו אנליסטים ומנהלי תיק השקעות, תפקידי ניהול במשרדי ממשלה וברשויות מקומיות, תפקידי ניהול במגזר העסקי והציבורי, כולל הייטק, וניתן גם להקים עסק או לעסוק ביזמות ולפתח מיזמים שונים.