בכירים בהתיישבות: "נתניהו עוד ירדוף אחרינו"

בכירים בהתיישבות מגיבים בחריפות לאי הזמנת שניים מראשי המועצות למפגש עם נתניהו. "בנימין נתניהו ממשיך לעשות הפרד ומשול".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י' בחשון תשפ"א

פגישת ראשי מועצות ביו"ש עם נתניהו בעבר
פגישת ראשי מועצות ביו"ש עם נתניהו בעבר
צילום ארכיון: מועצת יש"ע

גורמים בכירים בהתיישבות שוחחו עם ערוץ 7 בעקבות החלטת ראש הממשלה שלא לזמן לטקס חתימת ההסכמים להרחבת שיתופי הפעולה המדעיים עם ארה"ב לתחומי יו"ש, את יו"ר מועצת יש"ע דוד אלחייני ואת ראש מועצת שומרון יוסי דגן.

"ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך לעשות הפרד ומשול. אחרי שניסה לפצל את ימינה, לפצל את החרדים ואחרי שפיצל את כחול לבן, עכשיו הגיע תורם של ראשי המועצות ביהודה ושומרון", אמרו הגורמים.

הם הוסיפו כי נתניהו כפוי טובה. "הבחירות מתקרבות ומי ייתן גב לנתניהו וישמור עליו - עודד רביבי? אלי שבירו? מי שנתן את הכוח ואת הקולות לליכוד הם דוד אלחייני, ישראל גנץ, יוסי דגן, שלמה נאמן - זה האגף שנותן לו את ההכשר וכולם לא הופיעו לפגישה איתו".

"נתניהו כבר שכח שברגע האמת וביום הבחירות מי שפעל למענו והוציא מצביעים לקלפיות היו אותם ראשי רשויות שהוא ביקש להחרים. כשנתניהו צריך את האוטובוסים הוא מתקשר לגנץ, לנאמן ולדגן כי הם האנשים שיכולים להסתער על הערים ולהוציא את אנשים לקלפיות . זו מכה לנתניהו ובבחירות הוא ירדוף אחרי ראשי המועצות ביו"ש", הוסיפו הגורמים.

נזכיר כי לפגישה התייצבו רק תשעה מתוך 24 ראשי מועצות ביהודה ושומרון. במפגש נכחו ראשי הערים החרדיות יעקב גוטרמן ומאיר רובינשטיין, ראש עיריית אריאל אלי שיברו וראשי המועצות עודד רביבי, יוחאי דמרי, חננאל דורני, אסף מינצר, ישראל גנץ, יוסי אברהמי וניר ברטל.