שמיניסטית? בואי לתפוס את הרגע

במחלקת משאבי אנוש בתנועת הנוער אריאל ממשיכים לעבוד ולהאמין שהאתגר מזמן הזדמנויות חדשות. רוצה להיות קומונרית?

ערוץ 7 , י"ד בחשון תשפ"א | עודכן: 10:00

במחלקת משאבי אנוש בתנועת הנוער אריאל השלימו תוכנית שנתית לתהליך הגיוס, המיון והשיבוץ של קומונריות בסניפי התנועה לשנה הבאה.

בשבוע שעבר התקיים ערב הכשרת לצוות המחלקה, השבוע מתקיימים שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע נוספים בתחומים שונים הקשורים לעבודת מחלקת משאבי אנוש בתנועה.

בתחום בנות יש מעל 80 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ מאילת ועד קצרין. הסניפים מגוונים באוכלוסיות שונות, בקהלי יעד שונים במסגרת העבודה החינוכית ובכמות החניכות ההולכת ועולה.

למרות אתגרי הקורונה, ימי המיונים השנה יצאו לפועל בצורה מקצועית, חוויתית ואיכותית על מנת שהמשך התהליך יהיה מועיל ומדוייק.

חיה שלומית, רכזת המחלקה: "עם ישראל כולו בתקופה מאתגרת. וכשיש לנו אחריות על עתידה של התנועה ועל החינוך בעם, האתגר גדול יותר. בטוחה שעם שיתופי פעולה, מאמץ והשקעה וכמובן סייעתא דשמייא גדולה נצליח במשימה. שנה הבאה תהיה לכל סניף בתנועה קומונרית תותחית שתקדם אותו עוד קומה".

בתנועה משקיעים משאבים רבים על מנת להצליח להביא לכל אחד מסניפי התנועה את הקומונרית האיכותית ביותר לשנה הבאה. "כל זה מתוך הבנה שאנחנו צריכים לתפוס את הרגע. ואם יש לי הזדמנות לעשות קומונה, אני אעשה אותה כי עכשיו הזמן ועכשיו צריך אותי''.

שמיניסטית? בואי לתפוס את הרגע לקומונה

חושבים שאתם מכירים שמיניסטיות מתאימות? שלחו להן את הקישור ואנחנו ניצור איתן קשר

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן