על ארבע: אילת פתחה את העונה בניצחון

בפעם הרביעית העונה, הפועל אילת גברה על עירוני נס ציונה כשניצחה אותה 85:95 במשחק הראשון שפתח את עונת 2020/21 בליגת ווינר סל

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ד בחשון תשפ"א

אילת הערב מול נס ציונה. ללא מענה
אילת הערב מול נס ציונה. ללא מענה
צילום: רז גליל, מנהלת הליגה

מבול של צרות. שלושה חודשים עברו מאז הסתיימה לה עונת 2019/20 של ליגת העל בכדורסל בסופה הוכרזה מכבי תל אביב כאלופת המדינה בפעם השניה ברציפות, והערב (ראשון) סוף כל סוף חזרה ליגת העל בכדורסל הישראלית.

אחרי כל מיני קומבינות כמו הליגה הבלקנית שנועדה לעקוף את החלטות ועדת חוקה, טורניר קדם העונה, גביע ווינר סל, שהוקפא בשל הסגר העונה ושלל הכנות לדבר האמיתי - הערב נפתחה באופן רשמי עונת 2020/21 של ליגת העל בכדורסל.

העונה נפתחה עם משחק שהתקיים בחודש האחרון כבר 3 פעמים ובכל אותן הפעמים זהות המנצחת הייתה אותה אחת - הפועל אילת שמה.

המשחק נפתח ברבע שעה איחור בשל העובדה כי שופטי המשחק נתקעו בדרך בגלל השיטפונות, אך דווקא מי שקיבלה מבול של סלים על הראש היו שחקני נס ציונה.

הרומיים אירחו את עירוני נס ציונה למשחק רביעי בניהן בחודש האחרון, כאשר שניים מהם היו במסגרת הליגה הבלקנית ואחד נוסף היה בגביע ווינר סל. דווקא בגלל זה היה מפתיע שאילת הצליחה להוביל בהפרש דו-ספרתי ובמשחק חד-צדדי כמעט לכל אורך הערב, כשמצופה היה מנס ציונה להקשות ולו במעט על היריבה אותה פגשה כבר 3 פעמים לפני הערב בחודש האחרון.

עם ריצת 7:30, אילת לא הביטה עוד לאחור ולנס ציונה לא הייתה כל תשובה. זה נגמר עם ניצחון בהפרש 10 נקודות בלבד, עם 85:95 לאילת שחסרה את הקפטן יהונתן שולדבראנד.

אילת פותחת את הליגה עם ניצחון לראשונה מאז 2014. איך זה נגמר אז? עם תואר סגנית אלופת המדינה בכדורסל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il