בדקה ה-95: ב"ש סחטה תיקו מסכנין

אחרי התפרצות הקורונה אצלה, בני סכנין כמעט והצליחה לנצח את מחזיקת הגביע. שער שיוויון שאושר ב-VAR בדקה ה-95 קבע 2:2

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ו בחשון תשפ"א

כדורגל
כדורגל
צילום: iStock

מה יהיה התירוץ הפעם? אחרי שהובסה בידיי מכבי נתניה בתוצאה ההיסטורית 0:7 וטענה לאחר מכן כי שחקניה היו חיוביים לנגיף הקורונה ונאלצו על ידי מנהלת הליגות לשחק בכל זאת, הערב (שני) שוב יצאה בני סכנין ממשחק נוסף בעונת 2020/21 של ליגת העל בכדורגל ללא ניצחון.

היה זה במשחק הראשון מזה חודשיים שסכנין מקיימת לאחר שפעילותה הוקפאה על ידי משרד הבריאות ומנהלת הליגות בכדורגל לאחר שטענו על התפרצות קורונה אצל כמעט כל שחקני ואנשי המועדון. במשרד הבריאות ובמנהלת הליגות הבינו כי בסכנין לא הקפידו על ההגבלות וההנחיות והחליטו שלא לקחת סיכון ולהקפיא את פעילות הקבוצה.

הערב חזרה סכנין לשחק כדורגל, אך שוב יצאה ללא ניצחון כששמטה יתרון בדקה ה-95.

סכנין, עם מאמן חדש על הקווים בדמותו של ניסו אביטן, התארחה אצל הפועל באר שבע בצטדיון טדי שבבירה בשל העובדה כי האצטדיון הביתי של באר שבע אסור באירוח בשל ליקויים חמורים בגג האצטדיון.

המשחק נפתח בסערה כשאנתוני וראן שמכיר טוב את טדי מהקדנציה במדי בית"ר ירושלים, כבש כבר בדקה ה-14 את השער הראשון במשחק, שלו ושל באר שבע.

סכנין הצליחה להפוך עם שני שערים בתוך 11 דקות, של מוטי ברשצקי ואוסמה חלאיילה בדקות ה-24 ו-35, אך הרחקת שחקנה עטאא ג'אבר בדקה ה-90 הותירה אותה בעשרה שחקנים והמילה האחרונה הייתה של וראן ובאר שבע שכבש את השני שלו ושלה בדקה ה-95, שער שקיבל את אישור מערכת ה-VAR וקבע - תיקו 2:2.

סכנין, שלא ניצחה את באר שבע בחוץ מאז מרץ 2013, מסיימת משחק נוסף ללא ניצחון ולמעשה משיגה את הנקודה הראשונה שלה העונה. בדרך חזרה למקום ממנו באה - הליגה הלאומית?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il