לשבוע בלבד: קורס משכנתא חכמה חינם

קורס לקיחת משכנתא המקצועי בישראל נפתח לצפייה ללא עלות למשך שבוע בלבד. מתכננים לקחת משכנתא? כך תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים

תוכן שיווקי , י"ח בחשון תשפ"א | עודכן: 20:11

לשבוע בלבד: קורס משכנתא חכמה חינם-ערוץ 7
קורס משכנתא חכמה
צילום: istock

חברת 'קרתא השקעות' ממשיכה להפתיע, וכעת היא מסבסדת לצפייה חינמית את קורס ייעוץ המשכנתא המקצועי בישראל - 'משכנתא חכמה', מאת מומחה המשכנתאות אוהד סטודניה.

"אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת, ויש לא מעט אנשים שנדרשים לקחת משכנתא, ופונים יועצי משכנתאות", מספר דביר דמרי - מנכ"ל קרתא השקעות. "אנחנו רוצים לחסוך מהם את ההוצאה הזאת. לכן הצלחנו להגיע להבנות עם חברת 'משכנתא חכמה' לפתוח את הקורס שלהם לצפייה למשך שבעה ימים, ובכך כל מי שמעוניין ללמוד את סודות לקיחת המשכנתא - יכול לעשות זאת ללא עלות נוספת".

"מדובר בקורס המקצועי בישראל ללקיחת משכנתא", מספר דמרי. "זה לא עוד קורס חינמי או משהו שיווקי. זה קורס שנמכר באלפי שקלים בימים רגילים, ועכשיו יש חלון הזדמנויות ללמוד את המקצוע הזה בחינם".

הקורס נועד לאנשים המעוניינים לקחת משכנתא מבנקים, או לכאלו שרוצים ללמוד את התחום על מנת להפוך ליועצי משכנתאות. "התחום הזה מאוד חזק, ויש בו רווחיות גבוהה. גם מי שפוטר מהעבודה ומחפש אפיק הכנסה חדש - יכול תוך זמן קצר ללמוד דרך הקורס הזה את רז המקצוע, ולקבל מכל לקוח סדר גודל של 5-8 אלף שקל בקלות".

הקורס כאמור, מוגבל לצפייה לשבוע הקרוב, ויינעל במוצ"ש. לקבלת גישה לקורס לחצו כאן.