איוב קרא: יהדות ארה"ב בגדה בטראמפ

איוב קרא: 'הבגידה' של יהדות ארה״ב בטראמפ אוהב ישראל מזכירה לי תופעה החוזרת על עצמה ומי כמוני חווה אותה, הגיע הזמן לחשבון נפש

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ח בחשון תשפ"א

איוב קרא: יהדות ארה"ב בגדה בטראמפ-ערוץ 7
איוב קרא
צילום: קובי ריכטר/TPS

השר לשעבר איוב קרא תוקף את יהדות ארה"ב על שתמכה במנהיג הדמוקרטי ג'ו ביידן, "מרגיש אכזבה גדולה ש- 72% מיהדות ארה"ב אין בהם הכרת הטוב ובחרו בג'ו ביידן".

קרא הוסיף "ציפיתי לתמיכה גורפת בנשיא טראמפ שהוא הנשיא האמריקאי הטוב ביותר אשר היה למדינת ישראל. 'הבגידה' של יהדות ארה״ב הותיקה בנשיא טראמפ אוהב ישראל מזכירה לי תופעה החוזרת על עצמה ומי כמוני חווה אותה, הגיע הזמן לעשיית חשבון נפש" .

לסיום כתב "אינני מתבייש ואף לא מתייפייף, יהודי ארה"ב היו חייבים לבחור ברוב מוחץ בטראמפ כי מדינת ישראל חזקה היא הערובה היחידה לבטחונם של היהודים בארץ ובעולם".

בתוך כך המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארצות הברית מתקרב להכרעת הבחירות והוא רחוק מרחק 17 אלקטורים מה-270 הדרושים לו לניצחון. אלקטורים שיוכל לקבל אם יזכה במדינות אריזונה ונבאדה או ג'ורג'יה. לעומתו ניצב כרגע הנשיא טראמפ על 214 אלקטורים.

עימותים פרצו הלילה בניו יורק ובפורטלנד בין המשטרה ומפגינים שמחו על כוונת הנשיא טראמפ לעצור את ספירת הקולות בכמה מדינות מפתח. בניו יורק עצרה המשטרה יותר מעשרה מפגינים במהלך צעדה שחצתה את מרכז מנהטן. המפגינים קראו להשלים את ספירת הקולות.