בעקבות החורף: מיזם 'דייט במרפסת'

לפנויים והפנויות אין מקום סגור לקיים דייטים. אם יש לכם מרפסת, חדר פנוי או אולי צימר - תוכלו להצטרף ליוזמת 'דייט במרפסת'.

בשיתוף '252' , כ' בחשון תשפ"א

בעקבות החורף: מיזם 'דייט במרפסת'-ערוץ 7
דייט במרפסת
צילום: 252

הקורונה פגעה בכולם, אך נראה שאת המכה האנושה ספגו לא רק העצמאיים, אלא גם הרווקים והרווקות. זה החל מהסגר - שלא איפשר בכלל להיפגש, ועכשיו כשכבר הסגר הוסר - והורף התחיל, אין היכן לקיים דייטים.

"יש כאן מצב של חוסר אונים. זוג שרק מתחיל את הקשר ומעוניין למצוא קורת גג לשבת לדייט - פשוט לא מוצא מקום לכך. המסעדות ובית הקפה עדיין סגורים, כך גם המוזיאונים ומקומות תרבות אחרים - והזוגות נשארים בלי אפשרות להיפגש בצורה דיסקרטית".

בעקבות המצוקה הגדולה, יזמו בפרויקט 252 את מיזם 'דייט במרפסת' - אפליקציה ייחודית המאפשרת לתווך בין זוגות המחפשים מקום לדייט, ובין בעלי דירות, מרפסות, צימרים פנויים וחללי עבודה. "יש היענות מדהימה. מאות משפחות כבר נידבו את המקום שיש להם להציע לטובת הקמת בתים בעם ישראל. הסולידריות הזאת מרגשת, דווקא בשבוע שקוראים בתורה על הכנסת האורחים של אברהם אבינו ועל מידת החסד שלו".

רוצים גם אתם להשתתף במיזם? מלאו כאן את הפרטים אודות המקום שיש לכם להציע. המקום ייכנס באופן אוטומטי ל'מקום לדייט' - האפליקציה הייחודית שיצרו בפרויקט 252. רווקים ורווקות מוזמנים להוריד את האפליקציה - ללא תשלום - דרך הקישור הזה.

"לפעמים יוזמה קטנה כזאת יכולה להקים עשרות בתים בעם ישראל, וזו בדיוק המטרה שלנו", מסיים צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252. "גם אם אין לכם חלל כזה - תוכלו לשתף את היוזמה בקרב החברים, המשפחה והיישוב. בואו נעשה מאמץ בשבילם".

להוספת הצעת המקום שלכם

לרווקים ורווקות - הורידו את האפליקציה 'מקום לדייט'