בשורה לנשים: תוכנית החורף של 'דרשתי' כבר כאן

'דרשתי - המדרשה לנשים ברשת' פתחה השבוע את תוכנית החורף שלה, עם מגוון עצום של מרצים ומרצות ממיטב המדרשות, ובמסלול התאמה אישי

בשיתוף 'דרשתי' , כ"ג בחשון תשפ"א | עודכן: 14:39

תוכנית החורך
תוכנית החורך
דרשתי

החורף כבר כאן, וגם עולם המדרשות לנשים מתחיל להתרגל למציאות החדשה. מיזם 'דרשתי' שהחל בתוכנית אלול שלו, רשם הצלחה עם כ-1,000 נשים רשומות.

לאחר סיום הזמן הקודם, התבקשו הנשים לענות על שאלון העדפות בנוגע לזהות המרצים, התכנים ושעות הפעילות המומלצות.

"הנתונים הפתיעו אותנו", אומר רפי קפלן, מנכ"ל מעלה - העמותה שיזמה את הקמת המדרשה. "יש יותר ויותר נשים שגם שלא למדו במדרשה מעולם, שרוצות להצטרף למיזם שלנו. נשים רוצות ללמוד, רוצות להתקדם רוחנית, ומוכנות לעשות את זה גם כשלא מדובר בשיעורים פרונטליים אלא בזום".

תוכנית החורף של דרשתי מורכבת מ-4 ימי לימוד לבחירה (יום אחד, שניים או כל הימים), וממגוון מדרשות: אוריה, כיסופים, נגה ותוכנית מעלה. בנוסף, המרצים והמרצות בתוכנית נבחרו על פי שאלות ההעדפות של הלומדות: סיון רהב מאיר, הרב יהושע שפירא, הרב אליעזר קשתיאל, הרבנית ד"ר חנה קטן, הרב אורי שרקי ועוד.

"שמחים שכל אישה יכולה לבחור את התוכנית שלה, ולצפות בשיעורים גם בשידור חי וגם בהקלטה בשעות הנוחות לה. מיזם 'דרשתי' נחל הצלחה גדולה באלול, וכעת אנו גאים להציג תוכנית חורף עם מענה מושלם למגוון נשים שרוצות להתקדם רוחנית".

לבחירת המסלול המועדף עלייך בתוכנית החורף של דרשתי - לחצי כאן.