ד"ר מיכאל בן ארי במסע ההלוויה
ד"ר מיכאל בן ארי במסע ההלוויה צילום: חזקי ברוך

חבר הכנסת לשעבר ד"ר מיכאל בן ארי, איש מפלגת "עוצמה יהודית", יוצא בחריפות נגד הספדי בכירי השמאל לבכיר אש"ף סאיב עריקאת שמת מקורונה.

"השמאל הישראלי יושב על הארץ, שק ואפר. סאיב עריקאת הלך לעולמו.

שלי יחימוביץ' שהתגאתה שהיא מעולם לא אמרה לי שלום בכנסת הספידה, 'הוא היה איש משעשע. איש של שלום. אינטלגנט'. כן הוא איש של שלום שהיה מזכ"ל אש"ף. אני רוצה להזכיר לשלי יחימוביץ'. אש"ף זה ארגון לשחרור פלסטין שגם ב-1964 לפני שהיו שטחים כשאת היית הכובשת, גברת יחימוביץ', בנווה צדק על חופה של תל אביב, שמבחינתו היא חלק מיפו הגדולה, מבחינתו אשקלון וחיפה.

כשהוא דיבר על שתי מדינות הוא לא דיבר על שני עמים, תקראו מה הוא כותב, הוא אומר שמדינה יהודית זה רעיון מגוחך זה נגד החוק הבינלאומי, זאת אומרת שגם אותך, שלי יחימוביץ', 'באופן משעשע' הוא חלם לזרוק לים.

אז אנחנו היום חוגגים ש'אבדו אויביו של מקום' וצר לנו שיהודים מזדהים עם הרוצחים, עם הפלסטינאצים האלה, אלה שלא רק פועלים להשמיד אותנו, אלא גם שותפים לאנשים שמשמידים אותנו, משבחים אותם, מהללים אותם. נזכור שהמרצח הזה, סאיב עריקאת, משבח את הרוצחים של משפחת הנקין שנרצחו לעיני ילדיהם, משבח את הרוצח של שרצח את השר רחבעם זאבי. לאלה אתם שותפים?

אמרי לי שלי יחימוביץ' מי חברייך ואומר לך מי את. ותודה שלא אמרת לי שלום, כי שלום תעשי עם סאיב עריקאת".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו