הכי זול שתמצאו: ספרי חסידות במחירים חסרי תקדים - לרגל י"ט בכסלו

לקראת אירועי י"ט בכסלו ופסטיבל 'צמאה' המסורתי, מציעה הוצאת מעיינותיך ספרי חסידות ויהדות במחירים חסרי תקדים, ללא פערי תיווך.

ערוץ 7 , כ"ד בחשון תשפ"א

היריד בשנה שעברה
היריד בשנה שעברה
צילום: מאיר אליפור

בעוד כחודש יציינו בעולם היהודי חסידי את י"ט בכסלו - יום שחרורו של האדמו"ר הזקן, רבי שניאור זלמן מלאדי, ממאסרו. דבר שאיפשר את הפצת מעיינות החסידות וכתביה בעולם.

לרגל החג החסידי מציעים בהוצאת הספרים מעיינותיך, רכישה סיטונאית לחנויות, גבאים ומנהלי מוסדות במחירים חד פעמיים של 20-25 שקלים בלבד לספר, לכל רבי המכר הגדולים בארון הספרים היהודי.

להזמנות ולקטלוג המלא >>

הרב משה שילת מנהל פרויקט צמאה ויריד החסידות אמר: "י"ט בכסלו הוא חגה הרשמי של הפצת ספרי חסידות ומעיינותיו של הבעל שם טוב הקדוש. ראינו לנכון לאפשר לבעלי החנויות קנייה שנתית מרוכזת במסגרתה הם יכולים להנות ממחירים חד-פעמיים לרבי המכר הטובים והאיכותיים ביותר.

מחסן צמאה
צילום: יחצ

לרגל מיסוד היריד השנתי 'לכשיפוצו' החלטנו להוזיל את מחירי הספרים אפילו יותר מבעבר. גם בצמאה אנחנו חיים עם הזמן. הקרקע שעליה אנו דורכים נסדקה במפתיע בחודשים האחרונים. העולם שנראה היה יציב ואיתן נעשה שברירי. בימים כאלו היהודי המאמין נושא עיניו למרום, למקום שבו נמצאות התשובות. אל בורא העולם ומנהיגו. מחפש תשובות בספרים הקדמוניים ושואב מהם כח רב".

להזמנות ולקטלוג המלא >>

tag: