אותיות וילדים מחלקים לכם דמי חנוכה

קטאן או דיקסיט? או אולי משחק קופסא אחר? זו כנראה תהיה ההתלבטות המתוקה של הילדים שלכם אחרי שתעשו להם מנוי למגזין "אותיות וילדים"

תגיות: פנימה חנוכה
בשיתוף 'פנימה' , ה' בכסלו תשפ"א | עודכן: 12:42

אותיות וילדים מחלקים לכם דמי חנוכה
אותיות וילדים מחלקים לכם דמי חנוכה
shutterstock

עם כוס שוקו חם ביד אחת ומגזין "אותיות וילדים" שהרגע הגיע חם מהתנור – בידם השנייה, הם יושבים על הספה, לא לפני שקבעו תורות לקריאה בין האחים, וקוראים בשטף. מדי פעם מבליחים צחקוק או חיוך משועשע. אלו הילדים שלנו.

תגידו את האמת, ברגעי איכות שכאלה, כמה מאיתנו לא חולמים לחזור להיות ילדים לרגע? בייחוד בימים אלו, בהם "אותיות וילדים" משיק מבצע חנוכה שווה במיוחד.

אז קטאן או דיקסיט? או אולי משחק קופסא כיפי אחר? זו כנראה תהיה ההתלבטות המתוקה של הילדים שלכם אחרי שתעשו להם מנוי למגזין הילדים האיכותי.

לחצו כאן והצטרפו

לא מזמן התקשרה לשירות הלקוחות משפחה שהייתה מנויה קבועה של "אותיות וילדים" וסיפרה כי הם יוצאים לשליחות בנורבגיה. "הם מאד ביקשו אם אפשר להמשיך את המנוי ולקבל אותו לנורבגיה" מספרת בחיוך רעות צ'רצ'יס, מנהלת שירות הלקוחות של המגזין. "הם סיפרו שהילדים שלהם לא יכולים בלי העיתון! זה היה ממש מרגש והשתדלנו למצוא להם פתרון משביע רצון".

תקופת הקורונה שיבשה הרבה דברים בחיינו, אבל יש דבר אחד עיקרי ומתוק שיצא לנו ממנה – זמן איכות משפחתי במנות גדושות. כשמאחורינו שני סגרים ארוכים, בידודים לאינספור וריחוק חברתי שמביא לשעמום, ועוד סגר חנוכה אחד שכנראה יגיע, נראה כי המנויים של "אותיות וילדים", רק הרוויחו מכך. "לא קפאנו לרגע על השמרים" מודה עדי אהרון, העורכת הראשית של המגזין.

"היו לנו מוספי קורונה, של חידות ויצירות, שינעימו את הזמן הבלתי-שגרתי הזה, שמנו דגש על תכנים קלילים שיפשירו את האווירה הכבדה, מדורים חדשים ומרתקים שהתווספו, כמו הקומיקס האהוב "ארתור ובלו", קומיקס חדש של מושיק גולסט המוכשר ומדור "דרמה בנעלי בית" – עם הצעה להגה משפחתית על פרשת השבוע.... לאחרונה ראיינו את רמי לוי ראיון מתוך הסופרמרקט והוא גילה לילדים סודות מפתיעים על עצמו! ואסי צובל אפילו הכניס את הקוראים אל תוך המקרר שלו בבית, על מנת לחשוף קצת הרגלי בריאות משפחתיים. גם את הנוער לא הזנחנו, וכבר כמה חודשים שלצד מגזין הילדים ישנו מוסף נוער איכותי ומרענן".

"אך לצד הכייפי והקליל לא שכחנו את הלב" היא מוסיפה "ישנן כתבות שעוסקות במצב הקורונאי בצורה מעצימה ומחזקת, וילדים מוצאים שם כתף חזקה ומכילה". היא מספרת כי למדור הפסיכולוגית שבמגזין פונים כל העת ילדים ומוצאים בו מענה חם ואנושי בגובה העיניים.

לחצו כאן והצטרפו

לאחרונה נוצר שיתוף פעולה מעניין בין מגזין "אותיות וילדים" לבין מותג משחקי הקופסא האיכותי "הקובייה". מדובר על "מבצע חנוכה" שכולו חגיגה, ובמסגרתו כל מנוי חדש שמצטרף למשפחת "אותיות וילדים" יוכל לבחור לעצמו כמתנה אחד מהמשחקים הפופולאריים- קטאן, דיקסיט, או ticket to ride. "מה שהניע אותנו בחבירה למותג "הקוביה" היה הרצון להנעים את הזמן לילדים בערכים, הנאה ובפיתוח החשיבה" מסביר בכנות נהוראי חסידים, מנכ"ל המגזין, "דווקא בתקופה שכזו שלילדים אין מסגרות ויש להם המון זמן פנוי,ראינו לנכון להשקיע בחיבורים משפחתיים ובחיזוק זמן האיכות המשפחתי של המנויים ובני משפחותיהם, על ידי משחקי הקופסה שווים ביותר".

אסי צובל-מתוך כתבה לאותיות וילדים
צילום- דעאל סבסטייה

"בין סגר לסגר אני חושבת שכולנו התחלנו להבין עד כמה המסכים משתלטים לילדים שלנו על היום יום" מתארת נופיה בר ניצן, עורכת המגזין. "בשלב כלשהו, כאמא ולא רק כעורכת, חיפשתי פתרונות לדבר הזה. איך אפשר לגרום לילדים שלנו להרים עיניים מהמסך? אני חושבת ששני הדברים שבסופו של דבר הצילו אותנו בימים האלה, הם קריאה ומשחקי קופסה.

"כשאני ניגשת לערוך את המגזין אני מחזיקה כל הזמן בראש את המחשבה איך לגרום לילדים להתנתק מצפייה במסך ולעבור לקריאה פעילה. השאיפה שלי היא שהילדים יהיו אקטיביים, בין אם זה דרך תגובות למה שהם קוראים, השתתפות בחידונים נושאי פרסים שאנחנו משלבים במגזין, תחרויות שונות כמו תחרות הצילום שלנו, שאלפי ילדים שולחים אליה תמונות בכל חודש ועוד.

"כשעיתון הילדים הראשון בארץ יצא לפני יותר ממאה שנה, המטרה של העורך שלו, אליעזר בן יהודה, הייתה להחיות דרכו את השפה העברית. זו הייתה השליחות שלו. בימים ההיסטוריים שבהם אנחנו חיים, השליחות שלנו היא לתת לילדים תוכן איכותי, מהנה ומשמח שיעודד אותם לקרוא".

רמי לוי ואותיות וילדים
דעאל סבסטייה -אותיות וילדים

בנוסף לתוכן האיכותי והעשיר שמציע המגזין הוותיק שיוצא פעמיים עם 84 עמודי צבע מרתקים, מספרות עדי ונופיה על תכנים חדשים ומרעננים שנוספים כל הזמן. "בגיליון האחרון למשל, נוסף לנו מדור מרתק עם הרב יוני לביא, שעוסק בכל מה שמעניין את הנוער, ובגזרת הילדים- המאיירת והסופרת עדי דוד הזמינה את הקוראים לשלוח אליה תמונות שלהם פותרים את המדור שלה – ובכל גליון ילד אחר זוכה להיות כוכב – כאשר תמונות שלו שהיא מאיירת בעצמה מקשטות את ארבעת העמודים של המדור. הילדים כל כך אוהבים את זה! היא מקבלת מבול של פניות ואנו משתדלים לשמח את כולם. כי כשכיף לילדים – כיף לכל המשפחה!", הן אומרות.

שניים במחיר אחד? כן! אם אתם עדיין לא מנויים – זה בדיוק הזמן שלכם להצטרף למשפחת "אותיות וילדים". כך תקבלו גם מגזין איכותי ומרתק וגם משחק קופסא שווה לחגיגת חנוכה משפחתית וחמימה במיוחד. לא תצטרפו?לחצו כאן והצטרפו