שידור חי: כנס שימור פוריות

מכון פוע"ה, בשיתוף פרויקט 252 וערוץ 7, מקיימים הערב כנס וירטואלי ראשון מסוגו על אפשרויות שימור פוריות לרווקות בגילאים מתקדמים.

ערוץ 7 , כ"ח בחשון תשפ"א

הרב בורשטיין
הרב בורשטיין
מכון פוע"ה

מכון פוע"ה, בשיתוף פרויקט 252 וערוץ 7, מקיימים הערב (ראשון) כנס וירטואלי ראשון מסוגו על אפשרויות שימור פוריות לרווקות בגילאים מתקדמים, על מנת לבנות בית ולהקים משפחה גם כשהחתונה מתעכבת.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

דבר ידוע הוא, שאחת הנגזרות של תופעת הרווקות המאוחרת היא אובדן הפוריות לפני הנישואין. כנס וירטואלי שייערך ביום ראשון הקרוב, יתמקד בנושא הזה ובפתרונות הקיימים כיום לשימור פוריות. הכנס, שישודר בזום, הינו פרי שיתוף פעולה בין פרויקט 252 ומכון פוע''ה. את הכנס תנחה הרבנית ד"ר חנה קטן – רופאת נשים בעצמה.

"אחד הדברים שמאוד הרגיזו אותי", מספר הרב מנחם בורשטיין – ראש מכון פוע"ה, "היא העובדה שכשמציעים בחורה בת 35 ומעלה – הגבר לא מוכן לשמוע. וזה יכול להיות אפילו כשהגבר בין מעל 50. זה מאוד מאוד מעליב. ככה מזלזלים באישה? נכון שילודה זה דבר חשוב, אבל יש היום פתרונות, ועל כך נדבר בכנס".

במהלך הכנס יוסבר על מכון פוע"ה ופעילותו, הרבנית ד"ר חנה קטן - רופאת נשים מומחית, משפיעה מאוד בתחום הפוריות והילודה - תסביר על שימור פוריות, וכן יתקיים פאנל מיוחד.

הפאנל יכלול את הרב מנחם בורשטיין – ראש מכון פוע"ה, הרב ליאור שגב - רב יועץ ופוסק במכון פוע"ה - שידבר על הצדדים ההלכתיים בנושא הקפאת ביציות, את ד"ר מוריאל ירחי - שאחראית על תחום שימור הפוריות במכון ומלווה את הבנות (כל אחת לפי רצונה) שתדבר על התהליך והליווי של מכון פוע"ה, ונריה - בחורה שעברה את התהליך ותדבר על התהליך מנקודת מבטה של אישה רווקה.

"בסופו של דבר הנושא הזה הוא קריטי, ילודה זה דבר חשוב מאוד – והמענה של המכון פותר את הבעיות. אני לא אוהב לפרסם את זה, אבל עברנו את ה-100 אלף ילדים שנולדו בסיוע של מכון פוע"ה", מגלה הרב בורשטין.

כאמור, הכנס הוירטואלי יתקיים הרב (ראשון) בשעה 20:30. ההשתתפות בכנס ללא עלות, ומיועדת לנשים בכל גיל. לקבלת קישור כניסה לכנס – לחצו כאן.