ההקלטה נחשפת: שרה נתניהו על שקד - 'הבחורה מופרעת' המקור, רשת 13

ההקלטות הסודיות שהוצאו על ידי המשטרה מתוך הטלפון האישי שלו ממשיכות לספק כותרות מדברי ראש הממשלה ורעייתו נגד ראשי ימינה.

אחרי שאתמול הובאה התבטאות של ראש הממשלה נגד יו"ר ימינה נפתלי בנט אותו כינה 'כלב קטן' חשף הערב (ראשון) מגיש 'המקור' ברשת 13, רביב דרוקר, הקלטה של שרה נתניהו מדברת נגד ח"כ איילת שקד.

"הוא (נתניהו) חשב שאם אני אראה את איילת שלוש פעמים, או את נפתלי (בנט) שלוש פעמים, אני אשתנה. אמרתי לו 'זה לא משנה את דעתי', אבל הוא כבר הציע להם".

את שקד היא מתארת כך: "היא הייתה בא לרחוב וצועקת 'אופיר רד למטה, אופיר רד למטה'. הוא היה פותח את החלון ואמר לה 'את השתגעת? כל השכנים כאן שומעים'. עכשיו, אם היא הגיעה לרזולוציות כאלה"... המשיכה נתניהו. "היא הייתה צועקת 'אופיר אתה לא יודע מה אני אעשה לך. אני אחסל אותך'. הוא אמר לה 'אני פונה למשטרה, אם תמשיכי ככה'. אתה יודע, הוא היה מדבר איתי לפעמים ואומר לי 'את לא יודעת מה היא עושה. היא הייתה באה בלילות, עומדת וצורחת 'אופיר אני אחסל אותך' - הבחורה מופרעת".

עוד נחשף כי שקד ובנט לא עומדים מאחורי פרסום פרשת ביביטורס.

מלשכתה של ח"כ שקד נמסר בתגובה: "חברת הכנסת שקד מעולם לא התייחסה לרכילויות חסרות בסיס - ואין לה שום כוונה להתחיל ולעשות זאת".

הקלטה חושפת: נתניהו כינה את בנט "כלב קטן" המקור, רשת 13

כזכור אתמול חשף דרוקר הקלטה של ראש הממשלה נתניהו מגיב בפברואר 2018 לביקורת שמתח בנט על התנהלותו בתיק 1,000.

וכך נשמעה השיחה:

חפץ: אגב, בנט יצא ממש אפס.

נתניהו: כן טוב, הוא כלב קטן.

חפץ: כן.

נתניהו: יש תגובות עליו?

חפץ: לא, לא, זה סתם... הוא (בנט) העביר מסר חזרה אחרי, לא התקשרתי בשביל לא לעצבן אותך, אמר לי "תשמע, עשינו לכם הנחה גדולה, אל תתחילו איתנו, גם אנחנו יודעים להילחם".

נתניהו: נו אז?

חפץ: (צוחק). בסדר. טיפש. אתה יודע מה, טיפש.

נתניהו: כן

חפץ: השיקול הפוליטי הנכון שלו זה לשתוק, לעשות מה שכחלון עשה.

יו"ר ימינה, ח"כ נפתלי בנט, הגיב וכתב בחשבון הטוויטר שלו, "‏התקפות אישיות של נתניהו לא פוגעות בי, אך השיקולים האישיים שלו פוגעים בכולנו. כבר בחודש מרץ הגשתי לממשלה תוכנית פעולה מפורטת למלחמה בקורונה תוך צמצום הפגיעה בפרנסה. הסיבה שנתניהו בחר לא ליישם את התכנית שהגשתי היא אך ורק שיקולים אישיים פוליטיים לא ענייניים".

"‏אילו האומץ לפעול למען אזרחי ישראל היה גובר על הפחד שלו מהצלחתי, כנראה שהיה נמנע סבל כלכלי, בריאותי ונפשי עצום ממיליוני אזרחי ישראל. הגיע הזמן להנהגה חדשה לישראל", דברי בנט.

תחקיר "המקור" של רביב דרוקר חושף לראשונה את ההקלטות בו נשמעים בני הזוג נתניהו כפי שלא נשמעו מעולם. מעבר להקלטה על בנט מושמעת גם הקלטה של רעיית ראש הממשלה שאומרת כי איילת שקד היא "בחורה מופרעת".

ההקלטות של נתניהו נחשפות המקור, רשת 13

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו