בית הספר להורים: הפסיקו לזרוק ילדים מעבר לגדר

בית הספר התחיל לנעול את שער בית הספר בבוקר, אבל ההורים המאחרים החליטו לזרוק את הילדים מעבר לגדר

מתנאל ראט , א' בכסלו תשפ"א

בית הספר להורים: הפסיקו לזרוק ילדים מעבר לגדר-ערוץ 7
עלול להיות מסוכן
צילום: iStock

בית הספר היסודי באביניון, צרפת, התפרסם בימים האחרונים ברחבי העולם, מסיבה הזויה במיוחד. בית הספר הודיע באופן רשמי להורים כי הוא אוסר עליהם לזרוק את הילדים שלהם לבית הספר מעבר לגדר, ואף תלה שלטים בנידון.

לדברי מנהלת בית הספר היא נאלצה לתלות את המודעה המצחיקה בעקבות מספר תקריות לא נעימות של הורים שהגיעו באיחור לבית הספר. שער בית הספר ננעל בשעה 8:30 בבוקר והורים שמגיעים באיחור נוהגים פעמים רבות לזרוק את הילדים לבית הספר מעבר לגדר ולהמשיך לעבודה.

המנהלת אמרה שבהתחלה היא לא רצתה להתערב, אך לאחר מספר מקרים בהם תלמידים נפצעו קלות כתוצאה מהזריקה היא העדיפה לשים לדבר סוף. נעילת שער בית הספר התחילה בשנה האחרונה בעקבות מספר אירועים ביטחוניים שקרו בצרפת, ונראה שחלק מההורים עדיין לא התרגלו למצב החדש.

בשלט שתלתה המנהלת מחוץ לגדר נכתב "אני לא זורק את ילדיי מעבר לגדר" יחד עם אזהרה שהדבר עלול להוביל לפציעה. המנהלת הודיעה ששער בית הספר נפתח שוב בכל יום בשעה 10 ובשעה 15 וההורים מוזמנים להביא את הילדים בצורה בטוחה בשעות האלו.

השלט התפרסם במהירות ברשתות החברתיות וזכה בעיקר לתגובות נדהמות. חלק מהגולשים לא האמינו שההורים פשוט זרקו את הילד מעבר לגדר בגובה שני מטרים, וחלק התלוננו על הדחף של ההורים להגיע לעבודה בזמן.

בין המגיבים יש גם כאלו שהציעו פשוט להשאיר את השער פתוח עוד קצת זמן בבוקר בשביל לאפשר גם להורים המאחרים להגיע בזמן, למרות שנראה שבית הספר מעדיף להקפיד על הזמנים בכל מחיר.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!