בית המחבל שרצח את הרב שי אוחיון נבנה מחדש

משפחת המחבל שרצחה את הרב שי אוחיון בפתח תקווה בנתה מחדש את הבית שצה''ל הרס. משפחת אוחיון דורשת להרוס אותו שוב.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , ב' בכסלו תשפ"א

הריסת בית המחבל שרצח את הרב שי אוחיון ז"ל.
הריסת בית המחבל שרצח את הרב שי אוחיון ז"ל.
צילום: דובר צה"ל

ביתו של המחבל שרצח את הרב שי אוחיון הי"ד בפיגוע דקירה בפתח תקווה, נבנה בימים אלו מחדש, כך עולה מפרסומים ברשתות החברתיות של הכפר רוג'ייב בו הוא מתגורר.

בעקבות בנייתו מחדש פנה אתמול (שלישי) עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו בשם משפחתו של הרב אוחיון בדרישה להרוס את הבית ולעצור את כל הפעילים והשותפים לבניית הבית מחדש, לאחר שנהרס על ידי צה''ל.

במכתב שנשלח לאלוף הפיקוד תמיר ידעי נכתב כי "בתאריך 26.8.20 נרצח הקדוש הרב שי אוחיון הי"ד ב'דם קר', בעיר פתח תקוה, עלי ידי מחבל בן עוולה. בתאריך 02.11.20 הרס צה"ל את בית המחבל במטרה להרתיע ולמנוע פעילות טרור. היום דווח באמצעי התקשורת על בניית בית המחבל מחדש על ידי פעילים איסלאמים. בניית בית חדש ומפואר עבור המחבל על ידי התומכים במעשיו הינה עידוד ותמיכה בטרור, ויש לעצור את העוסקים בכך".

"דברים אלו נכונים בכל התארגנות למען מחבל ומשפחתו בשל מעשי המחבל, קל וחומר כשבניית בית המחבל נעשית בשטח הבית שנהרס בידי כוחות צה"ל. בניית בית למחבל ומשפחתו הינה מגה תמיכה מפורשת בטרור ועידוד לביצוע מעשים אלו", הוסיף.

בהמשך המכתב דרש עו"ד בלייכר מאלוף פיקוד מרכז לפעול כנגד האנשים המעורבים במעשה. "יש לפעול כנגד המממנים והפועלים העוסקים בבנייה כ'פעילי טרור' וכן לפעול כנגד הבנייה כפעילות טרור. יש לעצור, להחרים ולהרוס מידית את כל התשתית הטרוריסטית הנ"ל", כתב.

לסיום התריע עו"ד בלייכר על הצורך החשוב בתגובת צה"ל כנגד תמיכה בטרור. "אנו מתריעים כי הימנעות וחידלון מול התמיכה בטרור עלולה להביא עלינו חרפה ופיגועים קשים עשרת מונים".