מנכ"ל קניון ים המלח לממשלה: "אל תתנו לנו לקרוס"

משולם פודור קורא לממשלה לאפשר גם את פעילותו של הקניון במסגרת "האי הירוק" של מלונות ים המלח, "אין מה לעשות במתחם ללא הקניון"

ערוץ 7 , ג' בכסלו תשפ"א

מנכ"ל קניון ים המלח, משולם פודור, קורא לממשלה לאפשר את פעילותו של הקניון במסגרת "האי הירוק", ולא להסתפק בפתיחת המלונות בלבד.

"ים המלח לא דומה לשום מקום. זה פשוט אי עם יכולת שליטה על כל מי שנכנס. אנשים צריכים לצאת, לבלות, לצרוך, להתחתן - תכניס אותם לאי עם שליטה, ותן להם להשתחרר ולהתחיל לחיות נורמלי", טען.

לדבריו, "הקניון שנמצא במתחם התיירות בים המלח, אין לו זכות קיום ללא התיירות מסביב, למלונות אין זכות קיום ללא הקניון. אין מה לעשות במתחם עין בוקק ללא הקניון".

"כל המומחים טוענים שהדבר הכי קשה במלחמה בוירוס הזה, נמצא באוייב השקט שיושב אצל אנשים ללא סימפטומים, שבכלל לא מודעים לכך שהם נשאים של נגיף, ולכן גם לא מגיעים להיבדק... במסגרת הבדיקות המוקדמות בכניסה לאי, נגלה אנשים חולים שמסתובבים בינינו, שמעולם לא היו מגיעים להיבדק, וכמובן שנסנן אותם ונחזיר אותם ישר לבידוד", הוסיף פודור.

"המהלך של האיים הירוקים, מתבקש, נכון, והגיוני. רק חבל שלא לוקחים את זה צעד אחד קדימה וממנפים את זה. הרי החיים לא יכולים להיעצר לתקופה ממושכת. בוא לא נעצום עיניים. ברגע שאתה לא נותן פתרון הולם ורשמי לצרכים בסיסיים, הם נעשים בצורה פיראטית עם כל ההשלכות של זה. פתחת אי ירוק, נקי - תשחרר שם את הפעילות ותתן לאנשים, דרך המקום הזה אפשרות לחזור לשגרה מבוקרת", ביקש.