טויוטה סלקט
טויוטה סלקטאתר טויוטה העולמי

הרחבת המשפחה מאלצת אותנו לעבור לרכב משפחתי גדול יותר ומרווח יותר, בו נוכל לנסוע יחד כל המשפחה, הקטנים והגדולים כאחד.

במציאות הכלכלית של ימינו, הפתרון הריאלי לרכישת רכב משפחתי הוא רכישה של רכב מיד שניה, המאפשר להתקדם לרכב משפחתי חדש יותר ומרווח יותר במחיר סביר.

ממי מומלץ לרכוש רכב יד שניה?

ישנן שלוש אפשרויות עיקריות לרכישת רכב יד שניה - ישירות מבעליו הפרטיים של הרכב, מחברת ליסינג או סוחרים.

בתהליך רכישת רכב משומש מתלווה במקרים רבים חשש גדול של צרכנים רבים וחוסר ודאות לגבי מצבו האמיתי של הרכב הנרכש - מהו מצבו הטכני הכללי של הרכב? האם הוא עבר תאונות, תיקונים משמעותיים במהלך השנים, ובמידה וכן, האם הוא טופל במוסך מורשה? האם מוסרים לכם את כל המידע באמת?

כדי לשמור על שקט נפשי נחוצה לנו וודאות, ואת הוודאות הזו נוכל לקבל רק אם נרכוש רכב יד שניה מגורם מקצועי, אמין שיכול גם להראות תיעוד על מה שעבר על הרכב, שמבטיח לנו רכישה בטוחה, משתלמת וכדאית ואפילו אחריות יבואן.

לפני מספר שנים החליטה יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל להקים את טויוטה סלקט - המציעה למכירה רכבי טויוטה יד 2 לפי הסטנדרטים המחמירים של טויוטה אירופה ולפיהם כל רכב עובר 155 בדיקות מחמירות, ועובר תהליך השבחה ע"י צוות מקצועי שהוכשר במיוחד על ידי טויוטה אירופה. באתר האינטרנט של טויוטה סלקט תוכלו למצוא את מגוון דגמי טויוטה מבעלות קודמת ולבחור מתוכם את הרכב הבא שלכם. כאשר לכל רכבי טויוטה סלקט יש היסטוריה מתועדת, והם מקבלים גם אחריות יבואן של שנה לרכב בנזין ושנתיים לרכב היברידי.

לבחור את הרכב המתאים ביותר למשפחה שלכם

בבחירה של רכב משפחתי יש כמה מאפיינים עיקריים שחשוב להתעכב עליהם, כדי לוודא שאתם בוחרים את הרכב הנכון למשפחה שלכם.

נוחות - משפחה גדולה צריכה רכב גדול, שמציע מקום נוח ומרווח לכל אחד מבני המשפחה, גדול כקטן. אבל זוג שכל הילדים כבר גדלו ועזבו את הבית אולי יעדחיף רכב קטן יותר. באתר טויוטה סלקט תוכלו לבחור ממיגוון עצום של דגמים לכל צורך. החל מפרואייס מסחרי או טנדרון סיטי, רכב עבודה כמו ההילקס, רכבי שטח כמו הלנד קרוזר, ועוד מיגוון SUV כמו הראב4 המרשים והקרוסאובר המעוצב טויוטה C-HR ואם אתם מחפשים רכב חסכוני וחדשני תוכלו למצוא את הפריוס ההיברידית הידועה, ופריוס פלוס שהוא המיניוואן ההיברידי היחידי בישראל עם תא נוסעים מרווח ומודולרי ל-7 נוסעים. וכמובן תוכלו למצוא גם הקורולה שהיא המשפחתית המבוקשת והנמכרת ביותר בישראל בכל הזמנים. ואם אתם מעוניינים דווקא ברכב קטן, חסכוני השומר על ערכו לאורך זמן אז היאריס הוא בחירה מצוינת וגם אותו תוכלו למצוא באתר טויוטה סלקט.

גמישות ופרקטיות - הרכב המשפחתי אינו מסיע רק את בני המשפחה, אלא משמש לנשיאת הציוד המשפחתי הרב - עגלות ילדים, תיקים ומזוודות. רכבי טויוטה המשפחתיים מציעים תא מטען גדול ומרווח, וכן אפשרות לחלוקה מחודשת של תא הנוסעים וחלוקתו למרחב ישיבה ומרחב אחסון.

בטיחות – בבחירת הרכב שיסיע את בני המשפחה שלנו, נושא הבטיחות הוא בעל ערך עליון. בבחירת הרכב המשפחתי שלכם חשוב לוודא את הימצאותם של אמצעי בטיחות וטכנולוגיות בטיחות מתקדמות על מנת להבטיח את בטיחותם של היקרים לנו מכל.

חסכון – אחזקת רכב היא הוצאה לא מבוטלת המתווספת להוצאות המשפחה. לכן בבחירת רכב משפחתי חשוב לקחת בחשבון את מחירו של הרכב, וגם את רמת החסכון שהוא מציע, בין אם מדובר בצריכת הדלק, ובין אם מדובר באמינות הרכב ומיעוט התקלות ותיקונים הנדרשים.

חלק מהקריטריונים כמו גודל ונוחות נוכל להבטיח על ידי בחירה בסוג ודגם הרכב המתאים, ואחרים כמו בטיחות, תקינות ואמינות הם פונקציה של הגוף ממנו נרכוש את הרכב - על מנת להיות בטוחים שכל הקריטריונים החשובים שמנינו אכן יתקיימו, חשוב לרכוש רכב יד שניה מגוף מקצועי ואחראי שמאחוריו עומד מותג אמין ומוכר המבטיח לעמוד בכל הקריטריונים.


רכב יד 2 מטויוטה סלקט - הכי אמין למשפחה

על מנת להבטיח שכל רכב שנמכר בטויוטה סלקט עומד בכל הקריטריונים והסטנדרטים הגבוהים ביותר, הרכבים המוצעים למכירה בטויוטה סלקט עוברים

תהליך בדיקת הרכבים כולל 155 בדיקות שונות, כאשר רק הרכבים שעברו בהצלחה את כל ההליך מוצעים למכירה, כך שברכישת רכב יד שניה מטויוטה סלקט אתם יכולים להיות בטוחים שרכשתם רכב איכותי שעבר את כל בדיקות הבטיחות והאיכות.

כלקוחות טויוטה סלקט אתם נהנים מאחריות היבואן הזהה לאחריות היצרן, מגישה מלאה להיסטורית הטיפולים של הרכב ולהליכי השבחת הרכב, המאפשרת לכם לוודא כי הטיפולים בוצעו במוסכים מורשים, וכמובן משירות התיקונים והתחזוקה המלא של טויוטה סלקט הניתן במרכזי השירות של טויוטה, הפועלים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים של טויוטה בעולם.

בנוסף, אתם זכאים לשירות טויוטה בדרכים הכולל מוקד טלפוני 24 שעות ביממה ושירותי דרך המספקים סיוע מידי במקרה של תקלה משביתה או תאונה.

אז איך מגיעים לטויוטה סלקט? אפשר באמצעות האתרToyota.co.il או להיכנס לכל אחת מסוכנויות טויוטה המורשות בארץ והם כבר יסייעו לכם למצוא את הרכב שהכי יתאים לכם.