טופס 4 לקרית ברסלב החדשה בהר יונה

השבוע קיבלו רוכשי קרית ברסלב בהר יונה בנוף הגליל בשורה על השלמת כל האישורים וקבלת טופס 4 לדירות

ערוץ 7 , ג' בכסלו תשפ"א

ראש העיר וסגנו יחד עם ר׳ נחמן קוסטנטינר
ראש העיר וסגנו יחד עם ר׳ נחמן קוסטנטינר
צילום: באדיבות המצלם

השבוע קיבלו בשמחה דיירי ורוכשי קרית ברסלב החדשה בהר יונה את הבשורה על השלמת כל האישורים וקבלת טופס 4 לדירות אותם רכשו בפרויקט החדש שבנייתו הושלמה לא מזמן.

הטופס שהחתימה על אישורו התעכבה מעבר למתוכנן, נחתם השבוע בס״ד לאחר פעילותו של עסקן הדיור הרב נחמן קוסטנטינר שהגיע לאחרונה להתגורר במקום, ובכך מתאפשר לדיירים לברך על המוגמר ולחנוך את ביתם החדש.

ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט אמר: "זו זכות גדולה עבורי להיות חלק מבניינה של קהילת ברסלב בהר יונה, שבוודאי תהפוך בעתיד לקהילה גדולה ומרכזית בחסידות".

"כעירייה ותיקה ומקצועית, אנחנו לא רק חותמים על טופס 4, לצד הבנינים שאנחנו מאשרים אנחנו חושבים גם על הפיתוח הסביבתי, לדעתי, עוד כמה שנים לא יהיו פה דירות פנויות, הולכת לקום כאן שכונה מפותחת ומודרנית עם תשתיות, וכמובן כל אחד פה עם משפחה ולכן אנחנו מקימים לקהילה גנים בתי ספר בתי כנסת ומקוואות.. ובקרוב תראו את הלחץ שיהיה להגיע לפה ואז כבר לא יהיה כ"כ זול וכ"כ מבחר.. הקהילה החרדית שהולכת לקום בעיר היא אמנם חדשה אך הולכת להיות עצומה בגודלה", ציין.

יצוין כי הטופס 4 נחתם ע"י יו"ר ועדת תכנון ובניה מר אלכס גדלקין אשר מסייע לאורך הדרך. בתקופת האיכלוס והפיתוח של העיר נוף הגליל.