האוזר והנדל יצטרפו לימינה? "יש התפתחות חיובית"

ח"כ צבי האוזר בשיחה עם פעילים: "אני רואה התנהלות והתפתחות בימינה שהיא חיובית לכיוון שלנו. זה תנאי הכרחי אך לא מספיק".

ערוץ 7 , ג' בכסלו תשפ"א | עודכן: 01:08

צבי האוזר
צבי האוזר
צילום: שלומי יוסף

שר התקשורת יועז הנדל וחבר הכנסת צבי האוזר המרכיבים את מפלגת 'דרך ארץ' נערכים לבחירות ושוקלים להצטרף למפלגת ימינה בראשות נפתלי בנט.

ב'כאן 11' נחשפו הקלטות של השניים בשיחה עם פעילים. האוזר סיפר: ''אני רואה התנהלות והתפתחות בימינה שהיא חיובית לכיוון שלנו. זה תנאי הכרחי אך לא מספיק, בעת הנכונה נצטרך לעשות הערכת מצב".

יועז הנדל אמר "יש הרבה דברים שאני מסכים עם נפתלי והמון דברים שאני לא מסכים עם סמוטריץ'. אנחנו לא בקו החרדלי בנושאי דת ומדינה. כמה שפחות המדינה תתערב בחיי הדת של תושביה כך ייטב.

''אני בעד ברית הזוגיות שתהיה דרך למסד קשר בלי לעבור ברבנות. בטח לא לשמר מונופול של הרבנות על החיים היהודיים בישראל", הוסיף השר הנדל.

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' (ימינה) הגיב ברשת ב' להקלטות שנחשפו: "הם בחורים טובים, אין לי מושג מי רוצה אותם אצלנו, הם לא מוסיפים לנו מצביע אחד, יש להם מצוקה גדולה כי הם לא עוברים את אחוז החסימה בשום תרחיש".

"הם עמדו על העיקרון שלא לשתף פעולה עם המשותפת, זה עומד לזכותם, אך עדיין רצו עם כחול לבן ויאיר לפיד ובני גנץ, שמו את עצמם בגלל שנאת נתניהו במקום שהוא הכי רחוק ממני ברמה האידיאולוגית, הלכו לאופורטוניזם חסר זהות בגלל המשקעים האישיים שלהם", תקף סמוטריץ'.