אל על ואתיחאד איירוויז חתמו על מזכר הבנות בדרך לשיתוף פעולה נרחב

ההסכם בין החברות יכלול "קוד שייר" בטיסות בין אבו דאבי ותל אביב, וגם בטיסות מאבו דאבי למזרח הרחוק וטיסות אל על מנתב"ג לאירופה.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ג' בכסלו תשפ"א

אל על ואתיחאד איירוויז חתמו על מזכר הבנות בדרך לשיתוף פעולה נרחב-ערוץ 7
גונן אוסישקין וטוני דאגלאס במעמד החתימה
צילום: דוברות אל על

חברת התעופה אל על חתמה על מזכר הבנות לקראת שיתוף פעולה נרחב עם החברה הלאומית של אבו דאבי באיחוד האמירויות, אתיחאד איירוויז.

מזכר ההבנות מתמקד בנושאים שונים, ביניהם קוד שייר, אפשרויות מימוש וצבירת נקודות מועדון של שתי החברות ושיתופי פעולה בתחומי תחזוקה ומטען בתל אביב ואבו דאבי.

ההסכם העתידי בין החברות יכלול הסכם לשיתוף קוד (Code Share) בטיסות בין אבו דאבי ותל אביב, אך גם בטיסות אתיחאד מאבו דאבי למזרח הרחוק וטיסות אל על מנתב"ג לאירופה.

שיתוף פעולה בין מועדוני הלקוחות של אל על ואתיחאד יאפשר צבירה ומימוש של נקודות מועדון בשתי החברות והטבות נוספות עבור הלקוחות המתמידים של החברות. ההסכם עתיד לכלול מגוון שיתופי פעולה נוספים בתחומי המטען, התחזוקה והצוותים.

מזכר ההבנות נחתם על ידי מנכ"ל קבוצת אתיחאד טוני דאגלאס ועל ידי מנכ"ל אל על גונן אוסישקין. החתימה המשותפת התבצעה בטקס וירטואלי שהתקיים במטות שתי החברות.

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, אמר: "הנורמליצזיה ביחסים בין ישראל ואיחוד האמירות מאפשרת לנו לשתף פעולה עם אחת מחברות התעופה הטובות בעולם - אתיחאד אירוויז. מזכר ההבנות מהווה את תחילת הדרך ואני מאמין שיחד, שתי החברות יאפשרו ללקוחותיהן המשותפים את המוצר והשירות הטוב ביותר".

טוני דאגאלס, מנכ"ל קבוצת אתיחאד: "חברת אל על הייתה הראשונה לבצע את הטיסה הראשונה בהיסטוריה בין ישראל ואיחוד האמירויות והינה החברה הלאומית של ישראל. אנו מאמינים שהחתימה על מזכר ההבנות יהווה בסיס לשיתוף פעולה נרחב בין שתי חברות הדגל ויאפשר עבודה משותפת בנושאים מסחריים ובחווית הלקוח".