טופס 4 לקרית ברסלב החדשה בהר יונה

ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט: זכות גדולה עבורי להיות חלק מבניינה של קהילת ברסלב שתהפוך בעתיד לקהילה גדולה ומרכזית בחסידות.

ערוץ 7 , ד' בכסלו תשפ"א

ראש העיר וסגנו יחד עם נחמן קוסטנטינר   
ראש העיר וסגנו יחד עם נחמן קוסטנטינר 
צילום: דוברות נוף הגליל

רוכשי הדירות בקרית ברסלב החדשה בהר יונה שבנוף הגליל קיבלו השבוע את הבשורה על השלמת כל האישורים וקבלת טופס 4 לדירות אותם רכשו בפרויקט החדש שבנייתו הושלמה לא מזמן.

הטופס שהחתימה על אישורו התעכבה מעבר למתוכנן, נחתם השבוע לאחר פעילותו של עסקן הדיור נחמן קוסטנטינר שהגיע לאחרונה להתגורר במקום.

ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט אמר: ״זו זכות גדולה עבורי להיות חלק מבניינה של קהילת ברסלב בהר יונה, שבוודאי תהפוך בעתיד לקהילה גדולה ומרכזית בחסידות״.

״כעירייה ותיקה ומקצועית, אנחנו לא רק חותמים על טופס 4", סיפר פלוט, ''לצד הבניינים שאנחנו מאשרים אנחנו חושבים גם על הפיתוח הסביבתי. לדעתי, עוד כמה שנים לא יהיו פה דירות פנויות, הולכת לקום כאן שכונה מפותחת ומודרנית עם תשתיות, וכמובן כל אחד פה עם משפחה ולכן אנחנו מקימים לקהילה גנים, בתי ספר, בתי כנסת ומקוואות.

ראש העירייה הוסיף ''בקרוב תראו את הלחץ שיהיה להגיע לפה ואז כבר לא יהיה כל כך זול וכל כך מבחר. הקהילה החרדית שהולכת לקום בעיר היא אמנם חדשה אך הולכת להיות עצומה בגודלה״.

הטופס 4 נחתם על-ידי יו"ר ועדת תכנון ובניה אלכס גדלקין אשר מסייע לאורך הדרך בתקופת האיכלוס והפיתוח של העיר נוף הגליל.