שוטרים מזהירים בעלי חנויות בקניונים: "תסגרו עכשיו, בפעם הבאה ניתן דוח"

קניון עזריאלי במודיעין, הקניון הגדול בפתח תקוה, הקריון וכמה מרכזי קניות נוספים פתחו את שעריהם למרות שהקבינט לא אישר את פעילותם.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ד' בכסלו תשפ"א

שבעה קניונים ברחבי הארץ פתחו הבוקר (שישי) את שעריהם ללקוחות, בניגוד לקביעת קבינט הקורונה שטרם אישר את פעילות הקניונים ולא קבע מתווה לפתיחתם.

בין היתר נפתחו קניוני עזריאלי ברחבי הארץ, קניון איילון וכן ''הקריון'' בקריית ביאליק, גרנד קניון באר שבע, הקניון הגדול בפתח תקווה וקניון מודיעין.

שוטרים שעברו בין החנויות דרשו מבעליהן לסגור לאלתר ואיימו בחלוקת דוחות. "יש החלטת ממשלה. אנחנו מזהירים אתכם ומבקשים שתסגרו. בפעם הבאה זה יהיה דוח".

אתמול (חמישי) אובחנו בישראל 758 חולי קורונה חדשים, לאחר שבוצעו 54,955 בדיקות. ישנם 304 חולים שמצבם מוגדר קשה ו-134 מונשמים. מניין הנפטרים מקורונה בישראל עלה ל-2,742 בני אדם.

דוח של מרכז המידע הלאומי למערכה בקורונה זיהה בשבוע האחרון עלייה במספר המאומתים החדשים בממוצע שבועי, לראשונה זה חודש וחצי.

במרכז המידע הלאומי מזהירים: "המשך ההקלות ללא הקפדה יתרה צפוי להאיץ את רמת התחלואה. חיסונים כאלו ואחרים לא צפויים להשפיע באופן ממשי על מהלך המגפה בישראל בחורף הקרוב".טוען....