מירי רגב תוקפת את סמוטריץ': גזען והומופוב שפגע בהתיישבות

שרת התחבורה מירי רגב שהביעה בעבר סלידה מהקהילה הלהט"בית השתלחה במפלגת ימינה, "בנט מנסה להסתיר שסמוטריץ' גזען והומופוב", אמרה.

ערוץ 7 , ה' בכסלו תשפ"א

מירי רגב
מירי רגב
צילום: משה ביטון

שרת התחבורה מירי רגב השתלחה הערב (מוצאי שבת) במפלגת ימינה והעומד בראשה נפתלי בנט במהלך ראיון לתכנית "פגוש את העיתונות" עם רינה מצליח.

"בנט פוזל שמאלה ומרכזה, בסוף הוא יתרסק", אמרה, "בנט ממשיך להיות בסחרור ורטיגו, ובסוף – יתרסק על הקרקע. הוא חזק בסקרים, אבל חלש בקלפי". עוד טענה "בנט מנסה להסתיר שסמוטריץ' גזען והומופוב".

היא המשיכה לתקוף את השר לשעבר סמוטריץ' "בזמן כהונת סמוטריץ' הדוח של ביקורת הציבור הייתה עם הכי הרבה הערות על המשרד". לדבריה, הוא פגע בפריפריה וביהודה ושומרון ו"לא קידם את התחבורה. אני מתקנת את זה".

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' הגיב לה "לא חושב שיש מישהו שמתפלא ששיח ירוד כזה מגיע ממירי רגב. ועדיין, אשמח לסייע לה להכיר את משרד התחבורה כדי שתזיק כמה שפחות לטובת אזרחי ישראל הנוסעים מדי יום בכבישי המדינה ובתחבורה הציבורית".

ח״כ אופיר סופר (ימינה) הגיב "מירי רגב ממשיכה הערב בתפקידה הייחודי בו היא מצטיינת- הסתה ושיסוי. ‏ח״כ בצלאל סמוטריץ׳‬⁩ היה אחד משרי התחבורה הטובים והמוצלחים של מדינת ישראל, לדעת כל גורמי המקצוע- אבל כשאין טיעון ענייני עוברים להשתלחות שקרית ופופוליסטית. מי שפגע בפריפריה זו ⁦השרה רגב ‬⁩ שביטלה את הקמתו של 'נתב״ג 2' ברמת דוד בשל לחצים פוליטים בלבד ובכך מנעה הקמת מנוע צמיחה אדיר לכל אזור הצפון".

מירי רגב לערוץ הכנסת: לא רוצה שילדיי יהיו הומואים ולסביות