מחר ב'דרשתי': סיון רהב מאיר, הרב שרקי ועוד

מיזם המדרשות בזום לנשים ממשיך - ומחר: יום לימוד עם סיון רהב מאיר, הרב שרקי ועוד

בשיתוף 'דרשתי , ה' בכסלו תשפ"א

מחר ב'דרשתי': סיון רהב מאיר, הרב שרקי ועוד-ערוץ 7
תוכנית החורף
דרשתי
מאות נשים כבר הצטרפו לתוכנית החורף של 'דרשתי - המדרשה לנשים ברשת', ולומדות מדי שבוע עם מיטב המרצים והמרצות, במגוון מדרשות ושלל מסלולים: מדרשות 'אוריה', 'נגה', 'כיסופים' ומסלול 'מעלה'. מחר בבוקר, יתקיים יום הלימוד במסלול 'מעלה' עם סיון רהב-מאיר, הרב שרקי ור' חיים פלק.

'דרשתי' היא הפתרון האידיאלי לנשים שלמדו דרך קבע במדרשות, ובתקופת הקורונה נאלצות להישאר בביתן. "במקום שהן יגיעו למדרשה - המדרשה מגיעה אליהן", אומר רפי קפלן - מנכ"ל 'מעלה', הגוף שמאחורי המיזם.

אך מסתבר, שלא רק נשים שלמדו במדרשה מגיעות ל'דרשתי': "יש יותר ויותר נשים שגם שלא למדו במדרשה מעולם, שמצטרפות למיזם שלנו. נשים רוצות ללמוד, רוצות להתקדם רוחנית, ומוכנות לעשות את זה גם כשלא מדובר בשיעורים פרונטליים אלא בזום".

תוכנית החורף של דרשתי מורכבת מ-4 ימי לימוד לבחירה (יום אחד, שניים או כל הימים), וממגוון מדרשות: אוריה, כיסופים, נגה ותוכנית מעלה. בנוסף, המרצים והמרצות בתוכנית נבחרו על פי שאלות ההעדפות של הלומדות: סיון רהב מאיר, הרב יהושע שפירא, הרב אליעזר קשתיאל, הרבנית ד"ר חנה קטן, הרב אורי שרקי ועוד.

"שמחים שכל אישה יכולה לבחור את התוכנית שלה, ולצפות בשיעורים גם בשידור חי וגם בהקלטה בשעות הנוחות לה. מיזם 'דרשתי' נחל הצלחה גדולה באלול, וכעת אנו גאים להציג תוכנית חורף עם מענה מושלם למגוון נשים שרוצות להתקדם רוחנית".

לבחירת המסלול המועדף עלייך בתוכנית החורף של דרשתי - לחצי כאן.