גול עצמי

הצלחתה של רגב להפוך לאישה הראשונה בתנועת הליכוד וסמל למאבקים נולדו בזכות האישיות התוססת שלה על שלל תכונותיה לטוב ולרע.

ארי גלהר , ו' בכסלו תשפ"א

מירי רגב ובצלאל סמוטריץ'
מירי רגב ובצלאל סמוטריץ'
Alex Kolomoisky/YEDIOTH AHRONOTH/PO ופלאש 90

הראיון של שרת התחבורה והאישה הראשונה של מפלגת השלטון מירי רגב ב׳פגוש את העיתונות׳ הסתיים בגול עצמי בדמות סיבוב נוסף עם ח״כ בצלאל סמוטריץ, במקום בשלישייה קלילה וכדור למזכרת.

את הראיון הזה הייתה אמורה רגב לצלוח בהליכה קלילה מול אוהדי המפלגה והמותג הפרטי, בדו קרב השבועי במעוז היריב.

לרגב, בעלת האישיות הכריזמטית לא חסר אף פעם על מה להתראיין, אבל השבוע גם היו באמתחתה כמה גולים יפים לסרטונים ויראלים בקבוצות המפלגה וברשתות החברתיות.

שורת השמות שירתה מצליח ברגב, ״אנדרי אוזן, דניאל בנלולו, יגאל עמדי״, היו לפני מספר שנים האות לקמפיין התורן של ׳חגיגות הג׳ובים׳ בליכוד.

היום, רגב מרימה לשאלה ומכדררת חזרה כדי להבין איפה הבעיה אצל המראיינת וממשיכה בהגנה על האנשים באופן אישי ועל הכבוד הליכודי. 1.0 קליל

אולי זה הביטחון הפנימי שלה, אולי זה חוסר הערכה למראיינת, אבל רגב הייתה אמורה להיערך קצת אחרת לביקורת של סמוטריץ' שהסתיימה בשלל טענות, ייתכן מוצדקות, אבל התחילו בהומופוב וגזען.

רגב אמנם הייתה באולפן של ה׳שמאלנים׳ אבל לתקוף את סמוטריץ המשתייך לבייס שלך ב׳טענות של שמאלנים׳, מבלבל את המסר.

ואולי רגב פשוט לא עצרה להסתכל על הישגיה וממשיכה לרוץ כאילו דן חלוץ עדיין הבוס שלה.

הצלחתה של רגב להפוך לאישה הראשונה בתנועת הליכוד וסמל למאבקים ונרטיבים רבים, נולדו בזכות האישיות התוססת שלה על שלל תכונותיה לטוב ולרע.

הרבה לפני שאבישי בן חיים סיים את הדוקטורט שלו והכניס מסגרות חדשות לשיח התקשורתי, מירי רגב מרדה בתרבות ישראל הראשונה, שם רכשה את מעמדה בסולם הדרגות הצבאי עד לתת אלוף.

עם כניסתה למערכת הפוליטית, רגב לא היססה לקרוא תיגר על ההגמוניה התרבותית והחברתית של ישראל הראשונה והפכה בעצם קיומה לתמונת הראי של התרבות המזרחית לממלכתיות הממשלתית.

בדרך נצרבה רגב על ידי התקשורת כמו יחידי סגולה שעמדו במבחן האש.

בחלוקת המחנות שנוצרו כיום ובצדדים הברורים של כל השחקנים בהצגה לרבות פקידים ושופטים, רגב היא האישה הראשונה של הימין, בשורה אחת עם נשות השמאל דוגמת אסתר חיות. סמלי הציבור

מאז מאבקה נגד המסתננים רגב סללה את הדרך לבאים בתור אחריה. ממפלגה עממית שראשיה אשכנזים ומשובטים לכללי המשחק של ישראל הראשונה, סללה רגב את הנרטיב לבאים והבאות אחריה. כיום הרשימה ארוכה ומתחילה בדודי אמסלם, מיקי זוהר ואסנת מארק.

זה הזמן שלך מירי רגב לעצור רגע בנחת, להביט לאחור בסיפוק ולהתקדם לשלב הבא כמו כל מנהיג.

להתחיל להוביל את המחנה המזרחי שמתעורר לתחייה, ושובר את המוסכמות שהורגל בהם.

לצאת לדו קרב מקצועי עם סמוטריץ' לא במשקל שלך. מלכת הכיתה לא יוצאת לקרב מקצועי עם הילד הכי חרוץ בכיתה. זה לא המגרש שלך. ובטח לא בטיעונים של היריב.

תחשבי על אסתר חיות, תחשבי על סמלי התרבות ותמשיכי לקרוא תיגר ולערער מוסכמות יסוד. שם כוחך ושם הצלחתך.