חנן בן ארי עשה זאת שוב

הקליפ החדש "אמן על הילדים" ריגש את כולנו, חרך את הרשת ונגע בלבבות. ''גרמת להצפות בכל מדינת ישראל''.

תגיות: חנן בן ארי
אריאל פייגלין - ערוץ 7 , ו' בכסלו תשפ"א

השיר החדש של חנן בן ארי, "אמן על הילדים", הספיק לא רק לחרוך את הרשת ולעבור את המאה אלף צפיות, אלא גם לגעת בלבבות רבים של אנשים, לא מעט בזכות הקליפ המרגש.

חלקם לא נותרו אדישים ושיתפו את הזמר ושאר המאזינים במחשבות שלהם. "אלוף ומרגש", כתב יותם, "לא לאמין שגם בתור 'ילד בן 19' שעוד שניה על מדים ואחרי שנת שירות גרמת לי להזדהות להתרגש ממילים ולקחת את השיר לכיוון שונה וכמה זה לא מובן מאליו שיש משפחה וכמה זכיתי".

"האמת בכל שיר שלך אני קודם כל שומע את השיר פעמיים ורק אז רואה את הקליפ והפעם אתה ויעקב ריסקתם וריגשתם עוד יותר. בקיצור גרמת להצפות בכל מדינת ישראל. וכבר מחכה לשירים הבאים ולהופעות".

חגית גם היא התרגשה עד דמעות. "מעבר לשיר המהמם האנשים שבחרת ריגשו אותי פסיפס של ארץ ישראל. אתה כל כך מאחד בין כל המגזרים פשוט אהוב על כולם בשירים הנוגעים בנימי הנפש הישראלית יהודית".

"איזה שיר מצמרר!" הוסיף אלון, "והקליפ פשוט מוסיף באופן מדהים! זה פשוט כיף להרגיש שיש עוד אנשים שמחברים פה את החברה ומצליחים להגיד מילים כל כך ישראליות כל כך לפנים על נושא שמרגיש כאילו דובר עליו הכל".

אבל התגובה שהכי ריגשה אותנו, וכנראה גם את שאר הקהל של חנן, הייתה של מירב. מירב מתגוררת בחו"ל והרגישה שהשיר נוגע לה בנקודה אישית במיוחד. "מרגש, כל כך סימלי עבורי... הבוקר בתי התגייסה כחיילת בודדה. אנו רחוקים ממנה מרחק עצום וכל מה שאנחנו מתפללים זה רק לטוב''.

"שתהיה בריאה וחזקה, אמן!! תודה חנן שהופעת במסיבת הגיוס שלה ושל כל החיים הבודדים ובאופן סימלי, הוצאת את השיר ביום הגיוס שלה". התגובה הנרגשת גררה לא רק לייקים, אלא גם לא מעט תגובות חמות והזמנות של הבת החיילת לשבתות, לכביסה ולהיות בת משפחה. "המון תודה על ההצעה", הודתה מירב למציעים, "איזה תגובות מדהימות, עם ישראל חי".