דראפיץ'. נפרד בתיקו מקבוצתו הקודמת
דראפיץ'. נפרד בתיקו מקבוצתו הקודמת צילום: פלאש 90

מה שהיה הוא שיהיה. שוב פיגור ביתי, שוב יכולת לא מרשימה, שוב שער שיוויון ושוב תיקו. בית"ר ירושלים רשמה הערב (ראשון) תיקו נוסף העונה בליגת העל בכדורגל כשנפרדה ממכבי נתניה באצטדיונה הביתי, אצטדיון טדי שבבירה בתוצאה 1:1.

הפעם לזכות הירושלמים עומדת העובדה כי אלה עלו בסגל חסר מאוד כאשר לא פחות מ-8 שחקנים חסרו לצמד מאמניה, סלובודן דראפיץ' ושי ברדה שהגיעו לבירה לקדנציה שניה ממכבי נתניה אותה פגשו לראשונה מאז עזבו בקיץ החולף.

אחרי שהרשימו מאוד בקדנציה הקודמת שלהם בבירה וגם ההתחלה בנתניה הייתה מעולה, בעונה שעברה התקשו דראפיץ' וברדה בנתניה וכעת גם בבית"ר אלה עדיין לא מצאו את הנוסחה לניצחונות וליכולת מרשימה.

כמו בכמעט כל משחקיה העונה, בית"ר שוב נקלעה לפיגור מוקדם כאשר בדקה ה-15 הפציץ גבי קניקובסקי את שערו של איתמר ניצן בסיום התקפה מתפרצת. בכלל, נתניה תפסה את בית"ר שוב ושוב לא מוכנה בהתקפות מתפרצות שרק חוסר דיוק ומזל מנע מהם את הכפלת התוצאה.

באין הגנה, החליטו הירושלמים להמר וללכת על כל הקופה ולחצו את הגנת נתניה. לאחר לא מעט ניסיונות לפרוץ את חומת ההגנה האורחת, כדור תועה ברחבת נתניה הגיע לרגלו של אורי מגבו והמגן השמאלי בעט את הכדור היישר לרשת נתניה במה שהיה שערה הראשון של בית"ר העונה שהיא כובשת במחצית הראשונה.

גם 45 דקות נוספות וחילופים רבים לא עזרו לשתי הקבוצות שנפרדו בתיקו 1:1 מאכזב.

נתניה, שלא ניצחה בטדי מאז אפריל 2013, מאבדת הזדמנות לעלות אל המקום הראשון בטבלה בחזרה. בית"ר? זו רושמת אמנם רק תיקו שני העונה, אך עדיין רחוקה מלהרשים ולהציג את היכולת לה ציפו כולם.