ח"כ ליברמן בשוק הכרמל
ח"כ ליברמן בשוק הכרמלצילום: מיכאל לוריה

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן סייר היום יחד עם יו"ר סיעת ישראל ביתנו ויו"ר השדולה לעסקים קטנים, ח"כ עודד פורר בשוק הכרמל.

ח"כ ליברמן נפגש עם סוחרי השוק, בעלי מסעדות, נציגי הביגוד וההסעדה, ביניהם יו"ר ועד סוחרי השוק, נשאת חוסיין, ולילי בן שלום בעלת מסעדה בשוק ומראשי המחאה בשוק הכרמל.

"לא סתם אומרים, אין טוב כמו מראה עיניים. ברגע שאנו רואים בעצמנו את כל האבסורד הלא סביר אז אנו מקבלים עוד אנרגיה להעלות את הסוגייה הבזויה של השווקים הסגורים בכנסת. ביום רביעי, ח"כ עודד פורר יכנס בכנסת את השדולה למען העסקים הקטנים, שם נשתדל לעשות הכל על מנת לסייע לכם ולמשפחותיכם", אמר ליברמן לסוחרים.

הוא הוסיף, "קשה להסביר ולהבין מה ההיגיון, כשחלק מהשווקים פתוחים וחלק סגורים, חלק מהחנויות ניתן לפתוח וחלק לא. מעולם לא ראיתי כזו כמות של חנויות ובסטות להשכרה, אין הגיון ומה שאנחנו יכולים להבטיח זה שנעשה את המקסימום כדי באמת לבטל את החלטה השרירותית והלא הגיונית כדי שתוכלו לעבוד ולהתפרנס בכבוד".

יו"ר ועד סוחרי השוק, נשאת חוסיין הודה לח"כ ליברמן. "בשמי ובשם סוחרי שוק הכרמל רוצים להודות לך מהלב כל הביקור שלך כאן בשוק. אנחנו הרגשנו שהמצב ומה שאנחנו עוברים מאוד כואב לך. כמו שאתה יודע אדוני, אנו מספר חודשים חיים בסרט. 50% מהדוכנים קרסו ואנשים במצוקה קשה, אנשים הגיעו למצב שיש משפחות אין להם מה לאכול. ולכן אנחנו מבקשים ממך, כמו שאתה יודע אין מישהו שידבר בשמנו עכשיו שאין בחירות ואתה בא לעזור לנו, אנחנו מעריכים את זה מאוד".