ח"כ מנסור עבאס
ח"כ מנסור עבאס צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

ח"כ מנסור עבאס, יו"ר מפלגת רע"מ, התראיין אתמול (ג') לערוץ 20 ועורר זעם בקרב עמיתיו לרשימה המשותפת.

"אם המשותפת תלך בדרך שאני מציג, אז יש סיכוי שהיא תמשיך להתקיים", אמר עבאס. ''אם המשותפת תחזור על אותן טעויות ועמדות שלא מביאות בשורה לחברה הערבית היא מאבדת את ההצדקה לקיומה", הוסיף עבאס וציין כי מפלגתו "אינה שמאל ואינה ימין".

יו"ר בל"ד מטאנס שחאדה, מספר 2 במשותפת, הגיב בחריפות לראיון ואמר לידיעות אחרונות: "לא פלא שח״כ מנסור עבאס בוחר בשופר של נתניהו והימין הקיצוני (ערוץ 20) בכדי להודיע על פרישתו מהמשותפת. דרך אותנטית לשרת את ביבי. ח"כ עבאס לא ראוי להנהגה. אנחנו נמשיך מכאן".

ח"כ היבא יזבק מבל"ד צייצה בטוויטר: "הרשימה המשותפת מייצגת ציבור שלם שבחר במצע הפוליטי ובדרך הפוליטית שלה. מי שבוחר לשתף פעולה עם כוחות גזעניים ודכאניים על חשבון המצע הפוליטי הזה, הוא זה שמאבד את ההצדקה, זונח את ציבורו ועושה שימוש לרעה בכוח שנתנו לו".

על פי הדיווח בידיעות אחרונות, ח"כ עבאס והליכוד משתפים פעולה בעת האחרונה: חבר הכנסת הערבי לקח חלק בהקמת הוועדה המיוחדת למיגור הפשיעה בחברה הערבית, שימש ציר מקשר בין הממשלה לבין הציבור הערבי בתוכנית החומש שחודשה, שיתף פעולה בביטול ההצבעה על ועדת החקירה לפרשת הצוללות, הודיע שהוא לא פוסל תמיכה בחוק צרפתי ועוד.

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7