בעוד ימים ספורים הם עתידים להינשא אך אין להם מאומה

שלושים ותשעה חתנים וכלות יתומים עתידים להינשא החודש הזה, חודש כסלו, במקום לשמוח ולהתרגש מהיום הגדול שמגיע, הם שרויים בעצב וכאב.

בשיתוף 'קופת העיר' , י"ב בכסלו תשפ"א | עודכן: 10:49

בעוד ימים ספורים הם עתידים להינשא אך אין להם מאומה-ערוץ 7
חתונה
istock

היתומים שעתידם לוט בערפל: בעוד ימים ספורים הם עתידים להינשא אך אין להם מאומה

שלושים ותשעה חתנים וכלות יתומים עתידים להינשא החודש הזה, חודש כסלו, במקום לשמוח ולהתרגש מהיום הגדול שמגיע, הם שרויים בעצב וכאב, כי פשוט אין להם מאומה, גם לא את הדברים הבסיסיים, כל שמחת החתונה נמצא בסימן שאלה גדול. הם זקוקים שאנו נשמח אותם ביום שמחת לבם>>>>

לסיוע ולתרומות לחצו כאן

הם עתידים להינשא החודש הזה, אבל עד לרגע זה הם אינם יודעים באיזה מתכונת וכיצד תתקיים החתונה , הם לא יודעים האם הם יזכו להתחתן בכבוד או שמא חתונה פשוטה ללא בגדים חדשים, ללא קייטרינג, ללא שמלת כלה וללא מקום מכובד.

הם לא יודעים כלום, עתידם לוט בערפל, הכל כל כך קשה, הכל כל כך מסובך, חייהם השתנו בבת אחת, כרעם ביום בהיר, באותו יום מר ונמהר כשאביהם או אמם הלכו לבית עולמם, הקושי לא מרפה, הכאב לא מפסיק, אבל עם כל זאת התווסף להם צערה של החתונה כאשר במקום לשמוח הם שרויים בעצב גדול כשעתידם לוט בערפל.

במכתב מיוחד כתב בנו של הרב שטיינמן, "שמחה גדולה לראות יתומים שזוכים להנשא במז"ט בחודש כסלו תשפ"א, ובוודאי מוטלת מצוה זו על כולנו, וב"ד אביהם של יתומים והם שליחי הציבור בזה, ומבקשים לתרום ש"ץ (390 ש"ח) לקופת העיר, ובעז"ה לקראת היא"צ של אבי מורי זללה"ה נעתיר על ציונו עבור התורמים שיזכו להצלחה פרנסה ונחת מכל צאצאיהם, בתפילה וברכה, שרגא שטיינמן".

עוד הוא כותב כי "כל מי שיעזור ליתומים הללו הוא עצמו יעתיר בעבורו בציון אביו הגדול זיע''א ביום היארצייט הקרב ובא, אתם מבינים את המשמעות? בנו של מנהיג הדור, אשר מרביץ תורה ויראה לאלפים, הגאון רבי שרגא שטיינמן שליט''א יתפלל עבורכם בציון אביו ביום היארצייט. תפילתו תתמקד שתזכו ל"הצלחה פרנסה ונחת מכל הצאצאים".

כעת זה ההזדמנות שלנו, הרגע שבו אנחנו צריכים לעשות את מה שמוטל עלינו ולהצטרף למגבית הגדולה הזו, לעזור לחתנים והכלות שאין להם מאומה,זה ההזדמנות שלנו לשמח יתומים זה הרגע שלנו לזכות בישועה מובטחת. אסור לנו להחמיץ את זה.

לסיוע ולתרומות לחצו כאן