טל שמידט
טל שמידט אורטל שביט

"לא דמיינתי שתוך חודש אני ארגיש שינוי כזה מטורף בחיים שלי, אני באמת הגשמתי את החלום שלי!", כך נפתח לו מפגש רביעי באימון אישי, וזה מה שהיא מספרת לי בדמעות בקליניקה, ליד התנור החם.

שבוע קודם נפגשתי עם אישה אחרת שבסיום המפגש הראשון היא אמרה לי "אני לא מאמינה שאצליח בשום דבר מהרצונות שלי, אני לא רוצה לקחת שיעורי בית לשבוע הקרוב". ביקשתי שכל יום תעשה משהו אחד - מהרצונות שלה - מה שמתאים לה. היא הסכימה בלי להתחייב. למחרת בבוקר קיבלתי ממנה הודעה שהצליחה במשימה שבחרה.

יום לאחר מכן עוד הודעה. וככה בסופו של דבר שבוע שלם! כשביקשתי ממנה לשמוע איך היא מסכמת את השבוע אמרה "התחושה היא שאני מסוגלת! לא ברור מה גרם לי לחשוב שלא.."

איך שינוי כזה גדול בחיים קורה בפרק זמן כזה קצר..? כשמזהים במדויק את הנקודה שתוקעת אותנו, ומקבלים כלים איך לצאת ממנה - השינוי קורה במציאות. לא רק בלב.

כל כך הרבה פעמים אנחנו מנסים להיכנס בשערי הלב הנעולים שלנו- ופשוט אין לנו את המפתח הנכון...
המפתח הראשון להיכנס אל הלב - הוא כבוד. לכבד את מה שאני מרגישה - בלי להכחיש, בלי לטייח. כן- זה בדרך כלל כואב. אבל אז אנחנו נתחיל לחפש פתרונות לבעיה - וכאן חשוב שנגדיר את הבעיה נכון כדי שנחפש פתרון נכון.

במיוחד עבור נשים שמרגישות חסימה, תקיעות או אי הבנה מה קורה איתן עמוק בלב.

טל שמידט, מאמנת אישית ומטפלת בנשים ונערות עורכת במוצאי שבת אימון לייב חינמי שבו היא תסביר את "מפת הדרכים למציאת הדרך. לבנות את מי שאני רוצה להיות כבר עכשיו ולהתחיל להגשים את החלומות האמיתיים שלי.

האימון יתקיים במוצאי שבת הקרוב, י"ב כסלו, בשעה 21:00 בזום.
מספר המקומות מוגבל ומותנה בהרשמה מראש