עומר ינקלביץ' נפגשה עם בעלי עסקים חרדים: "לא נשאיר אתכם לבד"

שרת התפוצות שמעה מבעלי העסקים על התמודדות עם שיימינג נגדם בשל העובדה שהם חרדים. "בלתי נתפס לשמוע על תופעות כאלו בשנת 2020".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"א בכסלו תשפ"א

עומר ינקלביץ' נפגשה עם בעלי עסקים חרדים: "לא נשאיר אתכם לבד"-ערוץ 7
ינקלביץ' בבני ברק
צילום: דוברות

שרת התפוצות עומר ינקלביץ' (כחול לבן) נפגשה בבני ברק עם בעלי עסקים חרדים שסיפרו על האתגרים עימם הם מתמודדים בתקופת הקורונה.

מנדי קוריץ, בעלי 'קוריץ מערכות' וחבר באיגוד בעלי העסקים בבני ברק: "אני מודה מאוד לשרה שהגיעה לכאן. אני מקווה שתשמשי לנו כקול בממשלה ושתפעלי למען בעלי העסקים".

לאחר המפגש סיפרה השרה ינקלביץ': "מסכמת ערב חשוב מאוד עם בעלי עסקים ומפיקים בציבור החרדי, אשר העלו סוגיות מאוד מורכבות עימם הם מתמודדים לנוכח משבר הקורונה. צריך להבין שלציבור החרדי יש צרכים שונים ומאפיינים שונים ולכן צריך לדעת גם לסייע להם בהתאם''.

עם פרוץ הקורונה פנתה ינקלביץ' לשר הביטחון בני גנץ "וביחד פעלנו כדי שהציבור החרדי יקבל את היחס המתאים ויקבל סיוע בתחומים רבים''.

בעלי העסקים סיפרו לינקלביץ' על תופעות של שיימינג כלפי בעלי עסקים חרדים מצד בעלי עסקים מחוץ לבני ברק. "הזדעזעתי לשמוע על בעלי עסקים שמחרימים את בעלי העסקים בבני ברק וגורמים להם נזק כלכלי. בלתי נתפס לשמוע על תופעות כאלו בשנת 2020".

''בעלי העסקים בבני ברק מתמודדים עם אתגרים מאוד מורכבים בתקופה זו. למרות זאת, מרגש לראות כיצד הם נלחמים על העסקים שלהם, למרות כל הקשיים, ביצירתיות, בנחישות ובהמון אמונה הם ממשיכים לפעול כדי לקיים את המשפחה ולשמור על העסק. הם מעוררים השראה''.

השרה ינקלביץ' הבטיחה: ''אני אעשה כל שביכולתי כדי לסייע להם, גם אם צריך לפנות לשר הבריאות, לקבינט הקורונה. אני כאן איתכם, אני כאן בשבילכם. אנחנו ביחד בסיפור הזה, לא נשאיר אתכם לבד".