חביב פרץ מקבל את פניו של שר החינוך יואב גלנט
חביב פרץ מקבל את פניו של שר החינוך יואב גלנט צילום: רובי קוטר

עיריית עפולה בשיתוף ארגוני הנשים ציינו את שבוע המאבק למניעת אלימות נגד נשים. בניין העיריה נצבע באור אדום כחלק מהזדהות.

השבוע נפתח בפאנל לעובדי העיריה בשיתופו של ראש העיר, מנהלת אגף רווחה, הגב' סיגל בניאס ועו"ד אורלי חקוקי. חולקו חולצות ברחבי העיר והוקרנו הרצאות ושיחות בזום.

בתחילת השבוע הגיעו מורות וגננת המאה ללשכת ראש העיר, אבי אלקבץ בכדי לקבל אות הוקרה על בחירתן. כבכל שנה נבחרות מכל הארץ מאה מורים וגננות מצטיינים בחינוך הממלכתי דתי וזוכות בתואר מורות המאה.

גם השנה נבחרו בעיר עפולה שלוש נשות חינוך שכל כולן לטובת התלמידים והילדים, מחוללות פלאים ועושות מלאכתן קודש. מירי וזאן, שמרית לוי ורונית שרעבי, תודה על פועלכן עבור החינוך בעיר עפולה, המשכנה לעשות חיל בתפקידכן החשוב עבור ילדי העיר.

השתתפתי יחד עם ראש העיר, אבי אלקבץ, בחלוקת מחשב לכל ילד בבית הספר יהלום. חלוקת המחשבים היתה בנוכחות שר החינוך ח"כ יואב גלנט. תודה לשר החינוך ולראש העיר על הפרויקט החשוב, בו תלמידי כיתה ד' בבתי הספר בעיר, מקבלים מחשב נייד עבור שידרוג ושיפור הלמידה.

שמחתי לראות כי תלמידי אוהל מאיר חנכו השבוע בשיעורי חינוך גופני את אולם הספורט החדש. אולם הספורט משותף לקרית החינוך אורט יהודה ולבית הספר אוהל מאיר. אני בטוח כי אולם הספורט משמש כמענה לתלמידים לשיעורי הספורט בימי החורף.

לסיום, אני רוצה לברך את חברי תנועת בני עקיבא אשר מציינים השבת את שבת הארגון. כידוע, שבת הארגון לא תתקיים במתכונתה הרגילה בעקבות משבר הקורונה והנחיות משרד הבריאות. אך למרות זאת במוצאי שבת הקרובה תצא משאית יחד עם הקומונריות לשמח את חניכי ומדריכי התנועה ברחובה של עיר.

מכאן אני שולח את ברכתי לחניכי, מדריכי וקומונריות סניפי עפולה. קדימה בני עקיבא, הידד במעלה!

שבת שלום,
חביב.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו