הפך למיליונר בזכות התרסקות מטאור

מטאור שנפל על הבית של ג'ושוע וריסק לו את הגג הפך לאירוע הטוב בחייו.

מתנאל ראט , י"ג בכסלו תשפ"א

הפך למיליונר בזכות התרסקות מטאור-ערוץ 7
נוחת לאדמה במהירות עצומה
צילום: iStock

מטאור שנופל מהשמיים ומתרסק ישר על הגג נשמע כמו מזל רע במיוחד, אבל בשביל ג'ושוע הוטגלונג מדובר ביום המאושר בחייו.

ג'ושוע האטגלונג בן ה-33 מאינדונזיה עבד כמכין ארונות קבורה עד שיום אחד עולמו התהפך. הכל התחיל כאשר לפני מספר שבועות ג'ושוע שמע לפתע קול פיצוץ חזק כשהיה בחצר. הגורם לפיצוץ היה לא אחר מאשר מטאור קטן במשקל 2 ק"ג בלבד שהצליח לעשות חור בגג הבית ולהתרסק בגינה.

לדברי ג'ושוע, המטאור שהגיח מהשמיים התרסק על הגג וגם גרם לכל הבית לרעוד מעוצמת החבטה. ג'ושוע ניסה בהתחלה להרים את המטאור אבל הוא היה חם מדי, אז הוא קודם כיסה אותו באדמה בשביל שיתקרר.

אחרי שג'ושוע ואשתו הצליחו להוציא את המטאור, הם בחנו אותו מקרוב בעזרת חברים וגילו שהוא שווה הרבה יותר ממה שהם חשבו. המטאור עשוי מחומר מיוחד ומוערך בשווי של כ2 מיליון דולר. הסיפור על נפילת המטאור התפרסם במהירות ברחבי העולם, דבר שרק הוסיף למחיר הפוטנציאלי של האבן.

למרות ההצעות הרבות, ג'ושוע בהתחלה סירב למכור את המטאור והעדיף לשמור אותו לעצמו, אך לאחר שכנועים רבים הוא הסכים למכור אותו לאספן מטאורים אינדונזי. הסכום המדויק ששולם עבור המטאור לא פורסם בתקשורת, אבל ג'ושוע רמז שהוא שווה ערך למשכורת של 30 שנות עבודה כבונה ארונות קבורה.

אבל מה שבאמת חשוב לג'ושוע הוא לא הכסף- אלא דווקא התקווה לעתיד טוב יותר. ג'ושוע מספר שהוא ואשתו רוצים כבר הרבה שנים בת חדשה למשפחה והוא מקווה שהמזל החדש שנפל עליהם מהחלל הוא סימן חיובי שהבת בדרך.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!