עידית סילמן מתגייסת למאמץ הלאומי
עידית סילמן מתגייסת למאמץ הלאומי צילום: חופשי

מנכ"ל ארגון "מנהיגות אזרחית", רון ברקאי, המייצג כ-15,000 עמותות בישראל, נענה לבקשת משרד הבריאות להוביל את המאבק האזרחי אל מול נגיף הקורונה.

לצורך כך מונתה בימים אלה חברת הכנסת לשעבר עידית סילמן לעמוד בראש תחום הבריאות של "מנהיגות אזרחית".

במסגרת זו תוביל "מנהיגות אזרחית" שיתופי פעולה נרחבים יחד עם משרד הבריאות, מד"א וגורמים נוספים לטובת העלאת המודעות ומניעת התפשטות נגיף הקורונה – הן של הארגונים עצמם אל מול מקבלי השירות שלהם קרי קשישים, חולים, אנשים עם מוגבלויות, נוער בסיכון וכדומה, והן של הארגונים כלפי הקהילה בתוכה הם פועלים.

שיתוף הפעולה יכלול מפגשים ייעודיים בתחום אל מול ארגוני הגג - עמותות וארגונים, בניית תוכנית של "שגרירי קורונה", קמפיין משותף להעלאת המודעות והעברת מסרים חשובים וכן יצירת מפגשי דיון ושיח בכדי להתאים את המציאות היום יומית למאמץ הלאומי.

עידית סילמן מסרה: "גם מדינת ישראל מבינה כעת שהניצחון על הקורונה יושג רק באמצעות איחוד כוחות בין הגורמים הרשמיים לבין היוזמות יוצאות הדופן שמגיעות מהשטח – אותן בכוונתי לרכז ולנהל באופן שיביא תוצאות מיידיות.

"אני רואה חשיבות רבה בכך שמשרד הבריאות עובד איתנו בשיתוף פעולה, באופן שיסייע לנו לחדד ולדייק את המטרות והדרישות מהארגונים והעמותות הרבים בתחומי הבריאות והפרא-רפואה כך שיסונכרנו עם צרכי מערכת הבריאות. ברצוני להודות לרון ברקאי, מנכ"ל מנהיגות אזרחית, על החשיבה והעשייה הייחודית בתקופה מאתגרת כל כך", הוסיפה.

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7