להגיע ישירות אל האזרחים
להגיע ישירות אל האזרחים צילום: iStock

ניקולאס מדורו, נשיא ונצואלה, אף פעם לא היה נשיא שגרתי במיוחד, אבל הוא עדיין הצליח להפתיע את העולם לקראת הבחירות הקרובות בבקשה הזויה במיוחד לציבור.

הבחירות לנשיאות ונצואלה מתקרבות והנשיא המכהן ניקולאס מדורו מנסה להגיע אל האזרחים בדרך יצירתית במיוחד. מדורו פרסם ברשתות החברתיות את מספר הטלפון האישי שלו וביקש מהאזרחים לצרף אותו לכל קבוצות הוואטסאפ והטלגרם במדינה.

מדורו כתב בציוץ בטוויטר כי הוא "מצטרף למלחמת הרעיונות בוואטסאפ ובטלגרם" ושהוא מבקש מהציבור לצרף אותו לקבוצות בשביל "להגן על האמת של ונצואלה".

הקריאה של מדורו נענתה בהתלהבות על ידי הציבור כאשר המונים צירפו את המספר שלו לקבוצות הוואטסאפ והטלגרם. כמה שעות לאחר שפרסם את המספר שלו, שיתף הנשיא צילום של הוואטסאפ שלו שמקבל בכל רגע הודעות חדשות מאלפי הקבוצות בהן הוא נמצא. מדורו כתב שהוא שמח על ההיענות מקרב הציבור ושהוא מתכוון לשלוח להם מידע וחומרים מ"יד ראשונה" לקראת הבחירות.

ניקולאס מדורו עבר בשנים האחרונות תקופה קשה בתור נשיא. בשנה האחרונה הוא הואשם על ידי ארה"ב כדיקטטור ואחראי על סחר בלתי חוקי בסמים, וההתנהלות הכלכלית שלו הובילה לקריסה כלכלית במדינה למרות כמויות הנפט האדירות שברשותה. לאחר שבשנתיים האחרונות מדורו גם ניצל מניסיון התנקשות ונאלץ לסכל ניסיון הפיכה, נראה שהוא יצטרך להתאמץ בשביל להחזיר אליו את אמון העם.

אז אם אתם מחפשים חבר חדש לקבוצת הוואטסאפ שלכם, מספר הטלפון של מדורו מחכה רק לכם.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו