נפתלי בנט ובנימין נתניהו
נפתלי בנט ובנימין נתניהו צילום: עודד קרני - לע"מ, פלאש 90

בליכוד תוקפים הבוקר (חמישי) את הדברים שאמר ח"כ מתן כהנא ממפלגת ימינה לפיהם כל מפלגה ציונית לגיטימית כשותפה להקמת הממשלה הבאה.

בראיון אמר כהנא, "אם יאיר לפיד ומרצ ישנו את הרטוריקה שלהם ויבינו שצריך להפסיק לשסות ציבורים זה בזה. כל מפלגה ציונית שתבין את גודל השעה ותהיה מוכנה להיכנס תחת האלונקה ולשים את הוויכוחים בצד תהיה רלוונטית".

בליכוד טוענים כי הדברים מהווים תמיכה בשיתוף פעולה עם לפיד ומרצ ותוקפים, "בנט מתגלה כליברמן בלי זקן ובדיוק כמו ליברמן הוא נחשף כמי שמנסה למנוע הקמת ממשלת ימין", נאמר בתגובת הליכוד.

"בנט עבר תוך כמה חודשים מגוש הימין, אל שותפות עם לפיד ומרצ והצבעה בעד לפיד לראשות הממשלה. או כמו שהוא אומר: לא אופורטוניזם לא מעניין", הם מוסיפים.

נזכיר כי אתמול העריך כהנא כי כי המתקפות מצד הליכוד על ימינה יגברו בזמן הקרוב לנוכח תקופת הבחירות הקרבה. "הליכוד בלחץ. האסטרטגיה מול ימינה היא להדהד פייק ניוז על סטרואידים", אמר כהנא לערוץ 7.

ח"כ מאי גולן תקפה גם היא את התבטאותו של כהנא, "‏יצא המרצע מן השק. הם אפילו כבר לא מסתירים את זה וגם לא מנסים. ימינה, שמאלה, מרכזה.. מה זה כבר משנה? העיקר המכנה המשותף: התיעוב החולני לרה״מ והליכוד שמעביר אותם על דעתם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו