כדורגל בעידן קורונה
כדורגל בעידן קורונה iStock

ליגת העל בכדורגל נערכת לסגר הלילי בחנוכה. אחרי החלטת קבינט הקורונה אמש על סגר לילי שיחול מיום רביעי הקרוב ועד אחרי חג החנוכה בין השעות 19:00 ל-6:00, במנהלת הליגות בכדורגל נערכים להמשיך את קיום המשחקים בכדי שלא לגרום לקריסה טוטאלית של הענף וקבוצות הליגות המקצועניות.

כזכור, פעמיים כבר הופסקה פעילות הליגות בכדורגל בשל התפרצות נגיף הקורונה והטלת סגר על ידי הממשלה וקבינט הקורונה, מה שגרם למצוקה כלכלית קשה מאוד עבור כלל קבוצות שתי הליגות המקצועניות וכן למצוקות מקצועיות ובריאתיות.

הקפאת הליגות פגעה גם בהכנסותיהם של מעל ל-5,000 משפחות ולאחר שבמנהלת הליגות בכדורגל כבר הצליחו להתאים את עצמם למגבלות הקורונה, התקווה היא כי גם הפעם יצליחו ראשי הכדורגל והספורט, כולל שר התרבות והספורט ח"כ חילי טרופר למנוע מענפי הספורט לסגור את פעילותן, אחרת העונה לא תחודש שוב ולמעשה כלל הקבוצות יקרסו.

בינתיים, במנהלת הליגות הודיעו על הקדמת משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לבני סכנין, זאת לאחר שאמש הכריזה הממשלה על העיר סכנין כאיזור מוגבל. בשל כך, החל מהיום בשעה 19:00 ועד ליום ראשון בשעה 19:00 יוטל סגר כללי על העיר הערבית.

בהתאם לכך, הודיעה מנהלת הליגות בכדורגל על הקדמת משחק ההשלמה מהמחזור השלישי בין חיפה לסכנין שיתקיים באצטדיון דוחא שבסכנין, להערב בשעה 17:00 במקום בשעה 20:00.

משחקה של סכנין מול בית"ר ירושלים שאמור להתקיים במוצאי השבת הקרובה גם ישתנה בשל הטלת הסגר על העיר הערבית, כאשר כרגע הסיכוי הסביר הוא להחליף את הבייתיות ולהעביר את המשחק לאצטדיון טדי שבבירה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו